loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Eryk Lubaczewski pokazuje na filmie nową lokalizacją pomnika Ofiar Katyńskich w Jersey City
Opublikowano dnia 13.05.2018 10:15
Korespondent Polskiego Radia w Waszyngtonie Marek Wałkuski udostępnił film, na którym Eryk Lubaczewski - działacz negocjujący z burmistrzem Jersey City nową lokalizację pomnika - pokazuje dokładnie miejsce, na które ma być on przeniesiony.

YT, print screen

Dostaniemy od miasta na okres 99 lat, tutaj tą ziemię (...) będziemy mieli centralnie ten square [ plac, kwadrat-red.] na zrobienie mini parku

- pokazuje Lubaczewski.
 
aj

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborcze esemesy
Mam nadzieję, że nikt, kto wysłał dzisiaj esemesa lub odbył rozmowę telefoniczną o kandydatach do samorządów nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
avatar
Resortowy
Renegat

Resortowy Renegat: Cisza wyborcza…
Od wielu lat, kiedy dostęp do sieci jest powszechny, politycy publicyści czy komentatorzy zadają sobie pytane, właśnie o ową ciszę wyborczą.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: W Pardubicach odbyło się święto polskiego żużla
Dziś cisza wyborcza - a więc będzie o sporcie. W Czechach (Pardubice) odbył się decydujący o tytule mistrza świata juniorów na żużlu trzeci turniej IMŚJ ( poprzednie w Polsce i na Łotwie). Wygrał go Polak, mistrzem został Polak, wicemistrzem tez Polak. Poniżej publikuję wywiad, którego udzieliłem na ten temat „Tygodnikowi Żużlowemu”. Rozmawiał ze mną red Radosław Zieliński.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.