loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Eryk Lubaczewski pokazuje na filmie nową lokalizacją pomnika Ofiar Katyńskich w Jersey City
Opublikowano dnia 13.05.2018 10:15
Korespondent Polskiego Radia w Waszyngtonie Marek Wałkuski udostępnił film, na którym Eryk Lubaczewski - działacz negocjujący z burmistrzem Jersey City nową lokalizację pomnika - pokazuje dokładnie miejsce, na które ma być on przeniesiony.

YT, print screen

Dostaniemy od miasta na okres 99 lat, tutaj tą ziemię (...) będziemy mieli centralnie ten square [ plac, kwadrat-red.] na zrobienie mini parku

- pokazuje Lubaczewski.
 
aj

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jacek
Wrona

Jacek Wrona: Na powitanie!
Melduję się w zacnym gronie blogerów "Tysola"!! Mam nadzieje, że mój pierwszy wpis nie będzie ostatnim! :-) I szacowna redakcja nie "zbanuje" mnie ku uciesze gawiedzi a moim pohańbieniu!
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Niemiecki dziennikarz o spotkaniu Trump-Merkel: "Czerwony dywan dla dyktatora"
Borys Reitschister jest byłym korespondentem niemieckich mediów w Moskwie, a dziś jednym z najbardziej ostrych krytyków Putina, a także niemieckiej polityki wobec Rosji. 
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Rozmowy Trump-Putin i wielodniowa histeria, rozmowy Merkel-Putin i medialna cisza
Po spotkaniu prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa z prezydentem Rosji Władimirem Putinem, które odbyło się 16 lipca w stolicy Finlandii- Helsinkach w części mediów w Polsce rozpętała się wielodniowa histeria, na temat przebiegu i treści rozmów między obydwoma przywódcami.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.