loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
List otwarty W. Cejrowskiego do Facebooka: Dlaczego cenzurujecie posty o Alfiem Evansie?
Opublikowano dnia 09.05.2018 23:34
- List otwarty do Facebooka, Facebooku, Dlaczego: - nie działa dodawanie komentarzy i/lub - nie działa rozwijanie poprzednich komentarzy i/lub - zostały wykasowane wszystkie komentarze i zablokowana możliwość ich dodawania pod postami - pisze Wojciech Cejrowski, a właściwie administrator jego strony na Facebooku

grafika modyfikowana

- Dlaczego te posty mają drastycznie mniejszy zasięg (ukrywacie je przed większością ludzi) niż porównywalne posty w podobne dni o podobnej porze? Wszystkie te posty dotyczą jednego tematu, nie mamy żadnych “technicznych” problemów z pozostałymi postami. Czy zostaliśmy ocenzurowani, a jeśli tak, to przez kogo i na jakiej podstawie?


- czytamy w liście


/k
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Szturm na papieski tort
Tort z wizerunkiem Jana Pawła II musiał być pilnowany przez ochroniarzy, aby nie zjedzono go zbyt wcześnie.
avatar
Balli
Marzec

Balli Marzec: Co się odwlecze to nie uciecze
Dzisiaj książę Harry żeni się z Amerykanką, rozwódką z afroamerykańskimi korzeniami i rodzina królewska, choć z pewną rezerwą, to akceptuje. Jak widać czasy się zmieniają…
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Zbiórka Harcerstwa Niepokornego
Przyznających się do działania w Ruchu instruktorów represjonowano, a kierowane przez nich drużyny i szczepy rozwiązywano.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.