loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
List otwarty W. Cejrowskiego do Facebooka: Dlaczego cenzurujecie posty o Alfiem Evansie?
Opublikowano dnia 09.05.2018 23:34
- List otwarty do Facebooka, Facebooku, Dlaczego: - nie działa dodawanie komentarzy i/lub - nie działa rozwijanie poprzednich komentarzy i/lub - zostały wykasowane wszystkie komentarze i zablokowana możliwość ich dodawania pod postami - pisze Wojciech Cejrowski, a właściwie administrator jego strony na Facebooku

grafika modyfikowana

- Dlaczego te posty mają drastycznie mniejszy zasięg (ukrywacie je przed większością ludzi) niż porównywalne posty w podobne dni o podobnej porze? Wszystkie te posty dotyczą jednego tematu, nie mamy żadnych “technicznych” problemów z pozostałymi postami. Czy zostaliśmy ocenzurowani, a jeśli tak, to przez kogo i na jakiej podstawie?


- czytamy w liście


/k
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Kraków bez transgenderu
W rywalizacji o prezydenturę Krakowa nie weźmie udziału jedyny(a) w Polsce kandydat(ka) transgenderowy(a) Vala Tomasz Foltyn.
avatar
Balli
Marzec

Bali Marzec: Debata o demokracji w Polsce w … Bundestagu.
Niemcy zaprosili osobę, którą Polska wprowadziła do systemu SIS, jako bardzo niebezpieczną i zagrażającą bezpieczeństwu Polski i Unii Europejskiej. Ale Niemcy zignorowali polskie ostrzeżenie i złamali zasady strefy Schengen.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Po zestrzeleniu rosyjskiego Ił-20. Lekki, anty-irański dryf Moskwy w Syrii.
W poniedziałek wieczorem, kiedy w Soczi kończyło się spotkanie Putin – Erdogan napłynęły informacje o ataku izraelskiego lotnictwa na cele położone w prowincji Latakia, w Syrii. Jak się później okazało z komunikatu strony izraelskiej uderzono po to, aby przeciwdziałać trwającemu przekazaniu instalacji do produkcji broni przez Irańczyków na rzecz oddziałów libańskiego Hezbollahu. Samo uderzenie izraelskiego lotnictwa na cele zlokalizowane w Syrii nie jest niczym nadzwyczajnym, nawet, jeśli weźmie się pod uwagę, że w tej samej prowincji znajduje się rosyjska baza lotnicza. Znacznie ciekawsze jest to, co się stało później. Otóż rakiety wystrzelone przez Syryjczyków zestrzeliły rosyjski samolot zwiadu elektronicznego Ił- 20 z 15 osobową ekipą na pokładzie. Choć poszukiwania nadal trwają, to raczej nikt w Rosji nie ma wątpliwości, że wszyscy zginęli.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.