loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Niezorientowany "cień ministra"...
Opublikowano dnia 07.05.2018 12:31
Pisaliśmy o tym, że Rafał Trzaskowski pytany dzisiejszego poranka w Radiu Zet o to, co zrobić ze sprawą pomnika w Jersey City, odparł, że... "nie zna sprawy". "Nic o tym nie wiem, nie śledziłem tej dyskusji" - mówił polityk w rozmowie z Konradem Piaseckim. Sprawa nabrała dodatkowego wydźwięku w związku z "stanowiskiem" zajmowanym przez polityka w gabinecie cieni.

YT, print screen
Jeden z dziennikarzy zwrócił uwagę, że Trzaskowski w gabinecie cieni pełni funkcję... ministra spraw zagranicznych. 
  \n\nŹródło: Twitter\n\nkos
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Jacek
Wrona

Jacek Wrona: Na powitanie!
Melduję się w zacnym gronie blogerów "Tysola"!! Mam nadzieje, że mój pierwszy wpis nie będzie ostatnim! :-) I szacowna redakcja nie "zbanuje" mnie ku uciesze gawiedzi a moim pohańbieniu!
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Niemiecki dziennikarz o spotkaniu Trump-Merkel: "Czerwony dywan dla dyktatora"
Borys Reitschister jest byłym korespondentem niemieckich mediów w Moskwie, a dziś jednym z najbardziej ostrych krytyków Putina, a także niemieckiej polityki wobec Rosji. 
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Rozmowy Trump-Putin i wielodniowa histeria, rozmowy Merkel-Putin i medialna cisza
Po spotkaniu prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa z prezydentem Rosji Władimirem Putinem, które odbyło się 16 lipca w stolicy Finlandii- Helsinkach w części mediów w Polsce rozpętała się wielodniowa histeria, na temat przebiegu i treści rozmów między obydwoma przywódcami.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.