loading
Proszę czekać...
J.Kurski: Sąd nakazał oszczercom z Wirtualnej Polski przeproszenie mnie za kłamstwa. Teraz pozwę Newsweek
Opublikowano dnia 07.05.2018 11:20
Jacek Kurski poinformował, że wygrał proces z Wirtualną Polską. Portal będzie musiał umieścić na stronie głównej widoczne przez 5 dni przeprosiny i wpłacić 10000zł na Caritas. Prezes TVP zapowiedział również podjęcie kroków prawnych przeciwko "oszczercom z Newsweeka".

Jacek Kurski, newseria.pl

Pozywam oszczerców z Newsweek Polska za tekst o TVP. Dla potencjalnych naśladowców poniżej przykład kłamstwa o życiu prywatnym ze I 2017, które miało się do mnie przykleić. Schemat znany: jedno totalne medium kłamstwo zmyśla, inne je kolportują


- pisze Jacek Kurski.
 

Poinformowałem wtedy na TT, że pozywam oszczerców z Wirtualnej Polski, których kłamstwo rozlało się po niemal wszystkich mediach totalnych i załączyłem skan 1 strony pozwu. I oto w końcu, niedawno (po roku i trzech miesiącach) nastąpiło rozstrzygnięcie w tej sprawie


- czytamy we wpisie.
 

Obrona dobrego imienia ma jednak sens. Sąd Okręgowy w W-wie nakazał oszczercom z Wirtualnej Polski przeproszenie mnie za kłamstwa nt mojego życia prywatnego na głównej stronie nieprzerwanie przez 5 dni+ 10000zł na Caritas. Podobnie skończą autorzy każdego kolejnego oszczerstwa


- podsumował prezes Kurski.
raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Resortowy
Renegat

Wyniki sondażowe – subiektywna analiza
Pierwsze wyniki sondażowe po godz. 21:00, które dają zjednoczonej prawicy tylko, tak tylko 32,3 % uważam, mimo wszystko za porażkę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Niepodległościowa duma na ulicach Krakowa
Około 10 tysięcy uczniów z całej Małopolski przemaszerowało w piątek z Wawelu do parku im. doktora Henryka Jordana w ramach „Widowiska Dumy i Radości”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborcze esemesy
Mam nadzieję, że nikt, kto wysłał dzisiaj esemesa lub odbył rozmowę telefoniczną o kandydatach do samorządów nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.