loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Tragedia przed półfinałem Ligi Mistrzów. Kibic walczy o życie, zarzuty zabójstwa
Opublikowano dnia 25.04.2018 09:13
Półfinałowy mecz Ligi Mistrzów między Liverpoolem a Romą przyniósł emocje nie tylko na boisku. Przed meczem doszło do bójki kibiców, jeden z nich walczy o życie.

zrzut z ekranu youtube
Do starć doszło pod stadionem „The Reds”. W ruch poszły paski, noże i młotki. Jeden z kibiców został uderzony w głowę tak mocno, że został przewieziony do Centrum Neurologicznego Walton. Jego stan jest krytyczny.

Policja zatrzymała dwóch kibiców włoskiego klubu, postawiono im zarzut usiłowania zabójstwa.

Na stronie klubu z Liverpoolu ukazało się specjalnie oświadczenie.

"Jesteśmy zszokowani i przerażeni po tym, jak kibic Liverpoolu znalazł w stanie krytycznym po ataku przed meczem Ligi Mistrzów przeciwko AS Roma. Nasze myśli, w pierwszej kolejności, są z ofiarą i jego rodziną w tym bardzo traumatycznym czasie. Rodzinie oferujemy pełne wsparcie. Klub w tej sprawie podjął współpracę ze służbami i będzie nadal to robić."
Mecz zakończy się wynikiem 5:2 dla klubu z Wielkiej Brytanii. 
 nnn
kos
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Prezydenci zaproszeni pod pomnik gen. Kuklińskiego
Taka wielka, patriotyczna uroczystość ponad wszelkimi politycznymi podziałami należy się „pierwszemu polskiemu oficerowi w NATO”.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Mon cher Vladimir
Wczoraj, w trakcie Petersburskiego Forum Ekonomicznego, odbyło się główne wydarzenie spotkania – plenarna dyskusja z udziałem prezydentów Rosji, Francji, premiera Japonii, prezes Międzynarodowego Funduszu Walutowego oraz Wang Qishana, wiceprzewodniczącego Chin, według oficjalnej hierarchii osoby nr 2 w Państwie Środka.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Odszedł weteran spod Tobruku i spod Monte Cassino
Na trumnie, a potem na grobie podpułkownika Mieczysława Heroda na pewno nie zabraknie czerwonych maków.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.