loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[VIDEO] A. Warzocha (PiS): Tusk pogrążył się swoimi zeznaniami
Opublikowano dnia 23.04.2018 18:39
- Jeżeli mamy takiego prezydenta Europy, jak Donald Tusk, to tej Europie grozi zagłada. Polityk taki jak Tusk nie sprawdził się zupełnie jako premier. Nie wiedział po co służy Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, kompletnie nad nią nie panował, nie wiedział co się tam dzieje - mówił na antenie polskiego Radia senator PiS, Artur Warzocha.

Źródło: screen YouTube

Oczywiście Tusk kłamał mówiąc, że nie zna sygnałów ze strony Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej , że miała być wspólna wizyta, co wypomnieli mu publicyści cytując jego własne słowa z tamtego okresu.


Oglądaj całość


Źródło: You Tube
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Rabaty pełne Cybów
Jednym z ulubionych komentarzy zwolenników PiS, udzielających się w sieci w odniesieniu do przejawów czystej nienawiści pojawiających się w wypowiedziach zwolenników radykalnej opozycji jest ostrzeżenie przed wyhodowaniem kolejnego Cyby. Ja mam poważniejsze obawy. Wydaje mi się, że chodzi nie o hodowlę kolejnego Cyby a o cale rabaty Cybów. Rosnące, niestety, prawdopodobnie po obu stronach. Już nie sporu a pełnej zajadłości i pozbawionej zasad wojny.
avatar
Adam
Zyzman

Adam Zyzman: Powrót do "ery pary"
"Parowozjada" w Chabówce
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Pieracki zostanie pochowany w mauzoleum
Ponowny pochówek generała Bronisława Pierackiego odbędzie się 14 października na Starym Cmentarzu w Nowym Sączu.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.