loading
Proszę czekać...
[VIDEO] A. Warzocha (PiS): Tusk pogrążył się swoimi zeznaniami
Opublikowano dnia 23.04.2018 18:39
- Jeżeli mamy takiego prezydenta Europy, jak Donald Tusk, to tej Europie grozi zagłada. Polityk taki jak Tusk nie sprawdził się zupełnie jako premier. Nie wiedział po co służy Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, kompletnie nad nią nie panował, nie wiedział co się tam dzieje - mówił na antenie polskiego Radia senator PiS, Artur Warzocha.

Źródło: screen YouTube

Oczywiście Tusk kłamał mówiąc, że nie zna sygnałów ze strony Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej , że miała być wspólna wizyta, co wypomnieli mu publicyści cytując jego własne słowa z tamtego okresu.


Oglądaj całość


Źródło: You Tube
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Prezydenci zaproszeni pod pomnik gen. Kuklińskiego
Taka wielka, patriotyczna uroczystość ponad wszelkimi politycznymi podziałami należy się „pierwszemu polskiemu oficerowi w NATO”.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Mon cher Vladimir
Wczoraj, w trakcie Petersburskiego Forum Ekonomicznego, odbyło się główne wydarzenie spotkania – plenarna dyskusja z udziałem prezydentów Rosji, Francji, premiera Japonii, prezes Międzynarodowego Funduszu Walutowego oraz Wang Qishana, wiceprzewodniczącego Chin, według oficjalnej hierarchii osoby nr 2 w Państwie Środka.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Odszedł weteran spod Tobruku i spod Monte Cassino
Na trumnie, a potem na grobie podpułkownika Mieczysława Heroda na pewno nie zabraknie czerwonych maków.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.