loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[VIDEO] A. Warzocha (PiS): Tusk pogrążył się swoimi zeznaniami
Opublikowano dnia 23.04.2018 18:39
- Jeżeli mamy takiego prezydenta Europy, jak Donald Tusk, to tej Europie grozi zagłada. Polityk taki jak Tusk nie sprawdził się zupełnie jako premier. Nie wiedział po co służy Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, kompletnie nad nią nie panował, nie wiedział co się tam dzieje - mówił na antenie polskiego Radia senator PiS, Artur Warzocha.

Źródło: screen YouTube

Oczywiście Tusk kłamał mówiąc, że nie zna sygnałów ze strony Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej , że miała być wspólna wizyta, co wypomnieli mu publicyści cytując jego własne słowa z tamtego okresu.


Oglądaj całość


Źródło: You Tube
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: "Dyskutujmy zamiast się obrażać", czyli niemieckie media uczą Polaków... wolności prasy
To już któryś z rządu tekst w niemieckich mediach, gdzie niejako w roli Wergiliusza - owego przewodnika po "polskim piekle" - występuje znany z "miłości" do Polski pisarz Szczepan Twardoch. Tutaj co prawda jego rola jest dość ograniczona: kończy się na dostarczeniu pewnej głębokiej jak patelnia, choć "astronomicznej" metafory, która stała się źródłem inspiracji dla autora tekstu - niejakiego Stephana Stacha.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Porozumienie podpisane - gaz amerykański i norweski zastąpi gaz rosyjski
W ostatnią środę miało miejsce niezwykle ważne wydarzenie, w obecności premiera Mateusza Morawieckiego i ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher polska spółka gazowa PGNiG zawarła porozumienie z dwoma amerykańskim firmami zajmującymi się eksportem gazu skroplonego o dostawach 2 mln ton gazu (2,7 mld m3) rocznie przez 20 lat rocznie, przy czym eksport rozpocznie się w roku 2023.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Co łączy byłego I Sekretarza KC PZPR z dzisiejszym PSL?
Czas płynie, ustrój się zmienił, do polityki weszło od 1980 roku kilka pokoleń polityków, a w PSL (i zapewne nie tylko w tym ugrupowaniu) niechęć do poszerzania wiedzy nadal kwitnie.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.