loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[najnowszy sondaż] CBOS: Andrzej Duda na czele rankingu zaufania. Dobry wynik prezydenta
Opublikowano dnia 23.04.2018 12:51
Aż 70 proc. badanych wskazało Andrzeja Dudę jako polityka, który budzi w nich zaufanie. Na drugim miejscu uplasował się Mateusz Morawiecki, zaś na trzecim minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro i wicepremier Beata Szydło.

Jakub Szymczuk/ KPRP
Premier Mateusz Morawiecki cieszy się poparciem 61 proc. badanych, zaś Zbigniew Ziobro i Beata Szydło mają po 49 proc. Tuż za nimi uplasował się Paweł Kukiz (48 p.p), a następnie Jarosław Kaczyński (42 proc.). 
Badania przeprowadzono w dniach 5-12 kwietnia 2018 roku.

źródło: CBOS twitter

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: "Dyskutujmy zamiast się obrażać", czyli niemieckie media uczą Polaków... wolności prasy
To już któryś z rządu tekst w niemieckich mediach, gdzie niejako w roli Wergiliusza - owego przewodnika po "polskim piekle" - występuje znany z "miłości" do Polski pisarz Szczepan Twardoch. Tutaj co prawda jego rola jest dość ograniczona: kończy się na dostarczeniu pewnej głębokiej jak patelnia, choć "astronomicznej" metafory, która stała się źródłem inspiracji dla autora tekstu - niejakiego Stephana Stacha.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Porozumienie podpisane - gaz amerykański i norweski zastąpi gaz rosyjski
W ostatnią środę miało miejsce niezwykle ważne wydarzenie, w obecności premiera Mateusza Morawieckiego i ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher polska spółka gazowa PGNiG zawarła porozumienie z dwoma amerykańskim firmami zajmującymi się eksportem gazu skroplonego o dostawach 2 mln ton gazu (2,7 mld m3) rocznie przez 20 lat rocznie, przy czym eksport rozpocznie się w roku 2023.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Co łączy byłego I Sekretarza KC PZPR z dzisiejszym PSL?
Czas płynie, ustrój się zmienił, do polityki weszło od 1980 roku kilka pokoleń polityków, a w PSL (i zapewne nie tylko w tym ugrupowaniu) niechęć do poszerzania wiedzy nadal kwitnie.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.