loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Tomasz Lis o Tusku: "Tak wygląda lider? Sam, z torbą?". Internauci obnażają manipulację dziennikarza
Opublikowano dnia 23.04.2018 11:09
"Tak wygląda lider? Sam, z torbą? A gdzie dwudziestu ochroniarzy? Gdzie limuzyny?" - napisał Tomasz Lis na Twitterze. Do wpisu dołączył fotografię Donalda Tuska w drodze na przesłuchanie w procesie Tomasza Arabskiego, jakoby przewodniczący Rady Europejskiej wybierał się na przesłuchanie sam. Szybko okazało się, że nie jest to prawda, a fotografię po prostu odpowiednio wykadrowano.

screen video
Z wpisu i fotografii wynika, że przewodniczący Rady Europejskiej wybiera się na przesłuchanie sam, co miałoby - zdaniem autora wpisu - być olbrzymią zasługą, bo np. Jarosław Kaczyński gdy porusza się w przestrzeni publicznej korzysta z ochrony. Prawda jednak okazała się zupełnie inna: okazało się, że zdjęcie po prostu wykadrowano, a Tusk wybrał się na przesłuchanie również w asyście ochrony.
 
źródło: twitter

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Trzy wizyty jednej pani, czyli praca leczy
Był pogodny wieczór. Tata Łukaszka długo jeździł po osiedlu i nie mógł znaleźć wolnego miejsca do parkowania. Wreszcie wypatrzył jedno wolno koło osiedlowego domu. Tam też podjechał i zatrzymał auto, prostopadle do chodnika.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Papua na Eurowizji
Z zapartym tchem czekałem na wynik obiektywnego głosowania, naprawdę z zapartym. Przyznaję, że nic tak mnie nie wzrusza od lat, nic mnie tak nie zapiera, jak uczciwe, obiektywne, głosowanie na gwiazdorków i gwiazdeczki jednego kwadransa. Wczoraj byli, dziś już nikt ich nie pamięta. Przebierają się, zmienią płeć, zapuszczają brody do pasa, wydziwiają jak tylko się da, a przy okazji coś tam śpiewają. I tak w kółko. Eurowizja.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wałęsa idzie na rekord
Jestem przekonany, że Lecha Wałęsę stać na jeszcze więcej w autodestrukcji resztek dawnego autorytetu.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.