loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Tomasz Lis o Tusku: "Tak wygląda lider? Sam, z torbą?". Internauci obnażają manipulację dziennikarza
Opublikowano dnia 23.04.2018 11:09
"Tak wygląda lider? Sam, z torbą? A gdzie dwudziestu ochroniarzy? Gdzie limuzyny?" - napisał Tomasz Lis na Twitterze. Do wpisu dołączył fotografię Donalda Tuska w drodze na przesłuchanie w procesie Tomasza Arabskiego, jakoby przewodniczący Rady Europejskiej wybierał się na przesłuchanie sam. Szybko okazało się, że nie jest to prawda, a fotografię po prostu odpowiednio wykadrowano.

screen video
Z wpisu i fotografii wynika, że przewodniczący Rady Europejskiej wybiera się na przesłuchanie sam, co miałoby - zdaniem autora wpisu - być olbrzymią zasługą, bo np. Jarosław Kaczyński gdy porusza się w przestrzeni publicznej korzysta z ochrony. Prawda jednak okazała się zupełnie inna: okazało się, że zdjęcie po prostu wykadrowano, a Tusk wybrał się na przesłuchanie również w asyście ochrony.
 
źródło: twitter

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Tatrzańska aplikacja
Jednym z ułatwień jest nabywanie biletów wstępu do TPN przy pomocy telefonów komórkowych.
avatar
Jerzy
Bukowski

Komornik na Oleandrach
Czy zajęcie przez komornika jednego pomieszczenia w Domu im. Józefa Piłsudskiego na Oleandrach będzie czymś na kształt wsadzenia nogi w drzwi przez jego prawowitego właściciela?
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: "Jaki patron dla kolebki "Solidarności"?
Wybór patrona dla Stoczni Gdańskiej jest czymś więcej niż nadanie imienia jakiemuś innemu zakładowi pracy w Polsce.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.