loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Tomasz Lis o Tusku: "Tak wygląda lider? Sam, z torbą?". Internauci obnażają manipulację dziennikarza
Opublikowano dnia 23.04.2018 11:09
"Tak wygląda lider? Sam, z torbą? A gdzie dwudziestu ochroniarzy? Gdzie limuzyny?" - napisał Tomasz Lis na Twitterze. Do wpisu dołączył fotografię Donalda Tuska w drodze na przesłuchanie w procesie Tomasza Arabskiego, jakoby przewodniczący Rady Europejskiej wybierał się na przesłuchanie sam. Szybko okazało się, że nie jest to prawda, a fotografię po prostu odpowiednio wykadrowano.

screen video
Z wpisu i fotografii wynika, że przewodniczący Rady Europejskiej wybiera się na przesłuchanie sam, co miałoby - zdaniem autora wpisu - być olbrzymią zasługą, bo np. Jarosław Kaczyński gdy porusza się w przestrzeni publicznej korzysta z ochrony. Prawda jednak okazała się zupełnie inna: okazało się, że zdjęcie po prostu wykadrowano, a Tusk wybrał się na przesłuchanie również w asyście ochrony.
 
źródło: twitter

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Samochodowa cisza wyborcza
Hiobowscy byli w centrum handlowym na zakupach. Robili ja na zapas. Bo w niedzielę sklepy miały być zamknięte.\n- I to jest najlepszy dowód na to, że w Polsce jest faszyzm - sarkała mama Łukaszka. - Hitler też zaczynał od sztucznej regulacji handlu!
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Ks. Isakowicz-Zaleski pyta - Ilu uchodźców przyjął bp Pieronek?
"Ile też ośrodków charytatywnych powstało z jego inicjatywy w diecezji w Sosnowcu, której był sufraganem?"
avatar
Dariusz
Łaszyca

Dariusz Łaszyca: Postmodernizm – filozofia wyczerpania czy intelektualna moda?
„Wszystkie granice są przekraczalne,\nale istnienie granic jest nieprzekraczalne”\nB. Pascal
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.