loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Artur Warzocha [PiS]: Tusk opowiada nieprawdę, potrafi w jednym zdaniu zawrzeć cztery kłamstwa
Opublikowano dnia 23.04.2018 09:30
Dzisiaj o godzinie 10, przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk ma zeznawać jako świadek w procesie Tomasza Arabskiego, byłego szefa kancelarii premiera. Przesłuchanie to budzi duże emocje i jest od samego rana gorąco komentowane w mediach. 

Artur Warzocha, screen video

Tusk udzielił szeregu wypowiedzi, jakby przygotowując opinię publiczną, nie tylko w Polsce ale również w UE, gdzie próbuje się wykreować na potencjalną ofiarę polityczną rządów PiS. Opowiada nieprawdę, potrafi w jednym zdaniu zawrzeć cztery kłamstwa, np. mówi o "dość mściwej partii PiS" i o tym, że jest "dość waleczny". Jego waleczność najlepiej jest mierzona jego skutecznością w Unii Europejskiej. Widzimy dzisiaj wyraźnie, że ta waleczność ujawnia się tylko wtedy, kiedy dochodzi do walki pomiędzy PiSem, a opozycją. A kiedy trzeba walczyć o polskie interesy na szczeblach struktur unijnych, to wtedy Donalda Tuska po prostu nie ma


- mówił senator PiS Artur Warzocha w TVP Info.
 
źródło: twitter tvp info, dorzeczy.pl

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Rabaty pełne Cybów
Jednym z ulubionych komentarzy zwolenników PiS, udzielających się w sieci w odniesieniu do przejawów czystej nienawiści pojawiających się w wypowiedziach zwolenników radykalnej opozycji jest ostrzeżenie przed wyhodowaniem kolejnego Cyby. Ja mam poważniejsze obawy. Wydaje mi się, że chodzi nie o hodowlę kolejnego Cyby a o cale rabaty Cybów. Rosnące, niestety, prawdopodobnie po obu stronach. Już nie sporu a pełnej zajadłości i pozbawionej zasad wojny.
avatar
Adam
Zyzman

Adam Zyzman: Powrót do "ery pary"
"Parowozjada" w Chabówce
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Pieracki zostanie pochowany w mauzoleum
Ponowny pochówek generała Bronisława Pierackiego odbędzie się 14 października na Starym Cmentarzu w Nowym Sączu.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.