loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Artur Warzocha [PiS]: Tusk opowiada nieprawdę, potrafi w jednym zdaniu zawrzeć cztery kłamstwa
Opublikowano dnia 23.04.2018 09:30
Dzisiaj o godzinie 10, przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk ma zeznawać jako świadek w procesie Tomasza Arabskiego, byłego szefa kancelarii premiera. Przesłuchanie to budzi duże emocje i jest od samego rana gorąco komentowane w mediach. 

Artur Warzocha, screen video

Tusk udzielił szeregu wypowiedzi, jakby przygotowując opinię publiczną, nie tylko w Polsce ale również w UE, gdzie próbuje się wykreować na potencjalną ofiarę polityczną rządów PiS. Opowiada nieprawdę, potrafi w jednym zdaniu zawrzeć cztery kłamstwa, np. mówi o "dość mściwej partii PiS" i o tym, że jest "dość waleczny". Jego waleczność najlepiej jest mierzona jego skutecznością w Unii Europejskiej. Widzimy dzisiaj wyraźnie, że ta waleczność ujawnia się tylko wtedy, kiedy dochodzi do walki pomiędzy PiSem, a opozycją. A kiedy trzeba walczyć o polskie interesy na szczeblach struktur unijnych, to wtedy Donalda Tuska po prostu nie ma


- mówił senator PiS Artur Warzocha w TVP Info.
 
źródło: twitter tvp info, dorzeczy.pl

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Prezydenci zaproszeni pod pomnik gen. Kuklińskiego
Taka wielka, patriotyczna uroczystość ponad wszelkimi politycznymi podziałami należy się „pierwszemu polskiemu oficerowi w NATO”.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Mon cher Vladimir
Wczoraj, w trakcie Petersburskiego Forum Ekonomicznego, odbyło się główne wydarzenie spotkania – plenarna dyskusja z udziałem prezydentów Rosji, Francji, premiera Japonii, prezes Międzynarodowego Funduszu Walutowego oraz Wang Qishana, wiceprzewodniczącego Chin, według oficjalnej hierarchii osoby nr 2 w Państwie Środka.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Odszedł weteran spod Tobruku i spod Monte Cassino
Na trumnie, a potem na grobie podpułkownika Mieczysława Heroda na pewno nie zabraknie czerwonych maków.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.