loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Dzień Ziemi - jasne i ciemne strony, które uświadamiamy sobie dzisiejszego dnia
Opublikowano dnia 22.04.2018 16:44
Krakowianie sadzą magnolie, Warszawa rozkwita różowym kwieciem, ludzie podziwiają dzieła przyrody i piękno naszej planety. Warto jednak zwrócić uwagę na problem zanieczyszczenia, szczególnie tego rodzaju, które jest od nas bezpośrednio zależne, czyli na segregację śmieci, ograniczenie ich produkcji oraz wrzucanie odpadów do puszek i koszy, nie na ziemię lub do wody...
Powiększająca się liczba śmieci produkowanych i wyrzucanych w miejscach, które nie są do tego przeznaczone grozi coraz poważniej katastrofą ekologiczną.

pexels.com

aj

żródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Więcej dyskrecji, panowie generałowie i oficerowie!
Stara zasada głosi, że armia powinna być „wielkim niemową”.
avatar
Marian
Panic

M. Panic: Szkalowanie Polski w niemieckich mediach to świadoma, sterowana odgórnie państwowa propaganda
To uporczywe zrównywanie Polski z Turcją, ta niezwykła wręcz częstotliwość pojawiania się tego niczym nie uzasadnionego zrównania, nie mówiąc już o innych kłamstwach nagminnie występujących w niemieckich mediach na temat naszego kraju, świadczy nie tylko o stanie tychże mediów, ale i o totalnej degrengoladzie ich elit - ich całkowitym upolitycznieniu i oderwaniu od rzeczywistości. Nikt mnie nie przekona, że stoi za tym jedynie ignorancja i bezmyślność, że brak im wiedzy i rozeznania, a już zwłaszcza, że jest to tylko jakiś margines.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wybite okno też można dobrze wykorzystać
Warto wyciągnąć odpowiednią naukę z tej lekcji.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.