loading
Proszę czekać...
[video] Dzień Ziemi - jasne i ciemne strony, które uświadamiamy sobie dzisiejszego dnia
Opublikowano dnia 22.04.2018 16:44
Krakowianie sadzą magnolie, Warszawa rozkwita różowym kwieciem, ludzie podziwiają dzieła przyrody i piękno naszej planety. Warto jednak zwrócić uwagę na problem zanieczyszczenia, szczególnie tego rodzaju, które jest od nas bezpośrednio zależne, czyli na segregację śmieci, ograniczenie ich produkcji oraz wrzucanie odpadów do puszek i koszy, nie na ziemię lub do wody...
Powiększająca się liczba śmieci produkowanych i wyrzucanych w miejscach, które nie są do tego przeznaczone grozi coraz poważniej katastrofą ekologiczną.

pexels.com

aj

żródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Szturm na papieski tort
Tort z wizerunkiem Jana Pawła II musiał być pilnowany przez ochroniarzy, aby nie zjedzono go zbyt wcześnie.
avatar
Balli
Marzec

Balli Marzec: Co się odwlecze to nie uciecze
Dzisiaj książę Harry żeni się z Amerykanką, rozwódką z afroamerykańskimi korzeniami i rodzina królewska, choć z pewną rezerwą, to akceptuje. Jak widać czasy się zmieniają…
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Zbiórka Harcerstwa Niepokornego
Przyznających się do działania w Ruchu instruktorów represjonowano, a kierowane przez nich drużyny i szczepy rozwiązywano.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.