loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Dzień Ziemi - jasne i ciemne strony, które uświadamiamy sobie dzisiejszego dnia
Opublikowano dnia 22.04.2018 16:44
Krakowianie sadzą magnolie, Warszawa rozkwita różowym kwieciem, ludzie podziwiają dzieła przyrody i piękno naszej planety. Warto jednak zwrócić uwagę na problem zanieczyszczenia, szczególnie tego rodzaju, które jest od nas bezpośrednio zależne, czyli na segregację śmieci, ograniczenie ich produkcji oraz wrzucanie odpadów do puszek i koszy, nie na ziemię lub do wody...
Powiększająca się liczba śmieci produkowanych i wyrzucanych w miejscach, które nie są do tego przeznaczone grozi coraz poważniej katastrofą ekologiczną.

pexels.com

aj

żródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Przemyt ludzi w dobrej sprawie
Mama Łukaszka wpadła do mieszkania z tak zwanym rozwianym włosem.\n- Dzieci! Dzieci! - krzyczała.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Leopold II Ludobójca
Fani Guya Verhofstadta marzą o postawieniu mu pomnika. Wyznawcy brukselizmu rewolucyjnego chcieliby w Polsce zaprowadzić prawdziwy, europejski, nowoczesny porządek. Bardzo by chcieli. No i niech sobie chcą. Polacy pamiętają dokonania wybitnych zachodnich polityków. A skoro mowa o panu Guyu, to może przypomnijmy postać zasłużonego dla wolności, równości i braterstwa króla Leopolda II Ludobójcy, z dynastii Koburg.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Szeroka koalicja wyborcza w Krakowie
Mimo podpisania porozumienia prof. Jacek Majchrowski może jeszcze wyciąć jakiś numer swoim sojusznikom, bo niewątpliwie on rozdaje karty w tej grze.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.