loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Szykowana ofensywa dyplomatyczna w USA? Najpierw Błaszczak, Gowin, Emilewicz, potem Prezydent Duda
Opublikowano dnia 21.04.2018 12:17
- Bezpieczeństwo Polaków jest niezmiennie naszym priorytetem, wiec nie zwalniamy tempa w modernizacji Wojska Polskiego. Jutro delegacja rusza do USA, by negocjować II fazę programu #Wisla. Zakładamy powrót tylko z tarczą - pisze minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak. Według Wpolityce negocjacje ws. drugiej fazy programu "Wisła" mają zmierzać ku finałowi.

screen YouTube
W najbliższym czasie do Stanów Zjednoczonych ma się udac silna delegacja rządowa z ministerm nauki Jarosławem Gowinem, minister przedsiębiorczości Jadwigą Emilewicz i wicemarszałkiem senatu Adamem Bielanem. 

- Bezpieczeństwo Polaków jest niezmiennie naszym priorytetem, wiec nie zwalniamy tempa w modernizacji Wojska Polskiego. Jutro delegacja rusza do USA, by negocjować II fazę programu #Wisla. Zakładamy powrót tylko z tarczą


- powiedział Gowin, który ma w USA podpisać umowę między rządami Polski i USA w zakresie wzajemnej współpracy naukowo-technicznej, 

Przygotowywana jest również wizyta w Stanach Zjednoczonych wizyta Prezydenta Andrzeja Dudy

Źródło: Wpolityce.pl
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Tatrzańska aplikacja
Jednym z ułatwień jest nabywanie biletów wstępu do TPN przy pomocy telefonów komórkowych.
avatar
Jerzy
Bukowski

Komornik na Oleandrach
Czy zajęcie przez komornika jednego pomieszczenia w Domu im. Józefa Piłsudskiego na Oleandrach będzie czymś na kształt wsadzenia nogi w drzwi przez jego prawowitego właściciela?
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: "Jaki patron dla kolebki "Solidarności"?
Wybór patrona dla Stoczni Gdańskiej jest czymś więcej niż nadanie imienia jakiemuś innemu zakładowi pracy w Polsce.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.