loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Hanna Lis: Polska zacofana, nietolerancyjna, autorytarna i zabobonna jest dziś w natarciu
Opublikowano dnia 24.03.2018 21:25
- Polska zacofana, nietolerancyjna, autorytarna, antywolnościowa i zabobonna jest dziś w natarciu. Pokażmy, że się na taką Polskę nie zgadzamy. - pisała na Instagramie nawołując do uczestnictwa w "Czarnym Piątku" Hanna Lis

screen YouTube

- Dziś chcą nas zmusić do rodzenia skazanych na smierc płodów


- pisała Hanna Lis. Tymczasem około 1/3 dzieci zabitych z powodu podejrzenia o chorobę to dzieci podejrzane o Zespół Downa. W jaki sposób Zespół Downa skazuje na śmierć?

- Ofiarą dealowania polityków z częścią kościoła nie padną z całą pewnością córki i żony polityków (jak wiemy tak ich, jak i ich rodzin życie dość często rozmija się z głoszonymi z sejmowej trybuny, wzniosłymi hasłami). Zamożne Polki też sobie poradzą. Zapłacą za aborcję tutaj, wyjadą za granicę. Na badania prenatalne pojadą do Pragi, albo Sztokholmu (bo naturalną konsekwencją zakazu aborcji ze względu na ciężkie wady płodu będzie przecież zakaz badań prenatalnych). Nie poradzą sobie natomiast kobiety najsłabsze, bo ubogie. 


- pisze Hanna Lis zapewne odwołując się do historii Natalii Przybysz, kóra usunęła dziecko za granicą szeroko o tym informując i uzasadniając małym mieszkaniem i dużą ilością książek

Źródło: Instagram Hanna Lis
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Przemyt ludzi w dobrej sprawie
Mama Łukaszka wpadła do mieszkania z tak zwanym rozwianym włosem.\n- Dzieci! Dzieci! - krzyczała.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Leopold II Ludobójca
Fani Guya Verhofstadta marzą o postawieniu mu pomnika. Wyznawcy brukselizmu rewolucyjnego chcieliby w Polsce zaprowadzić prawdziwy, europejski, nowoczesny porządek. Bardzo by chcieli. No i niech sobie chcą. Polacy pamiętają dokonania wybitnych zachodnich polityków. A skoro mowa o panu Guyu, to może przypomnijmy postać zasłużonego dla wolności, równości i braterstwa króla Leopolda II Ludobójcy, z dynastii Koburg.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Szeroka koalicja wyborcza w Krakowie
Mimo podpisania porozumienia prof. Jacek Majchrowski może jeszcze wyciąć jakiś numer swoim sojusznikom, bo niewątpliwie on rozdaje karty w tej grze.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.