loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Giertych porównuje sprawę Tomasza Komendy do Smoleńska
Opublikowano dnia 19.03.2018 14:10
Dlaczego Tomasz Komenda spędził 18 lat w więzieniu za zbrodnię, której nie popełnił? Roman Giertych ma swoją teorię na ten temat i pisze o Smoleńsku.

źródło: Screen YouTube
Roman Giertych pisze o rzekomych naciskach Lecha Kaczynskiego na prokuraturę, aby skierowała pośpiesznie akt oskarżenia w sprawie Komendy. Stwierdził, że ta sprawa przypomina mu tragiczny lot do Smoleńska. "Gdzie człowiek się śpieszy, tam diabeł się cieszy" - napisał na Twetterze.
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

22 lipca - zwyczajny dzień
Nie ma już dzisiaj fałszywych świąt i rocznic, nie ma ogłupiającej propagandy, nie ma zastępowania prawdy kłamstwem.
avatar
Zbigniew "Zebe"
Kula

Zbigniew "Zebe" Kula: Pierwszy gwizdek w Krakowie
Pierwszy gwizdek rozpoczynający sezon piłkarski 2018/19 rozległ się w Krakowie, gdzie w piątek o godz. 17.45 walkę o punkty w I Lidze rozpoczęli zawodnicy Garbarni i Stali Mielec. Tam też padła pierwsza bramka sezonu, którą w 13’ spotkania zdobył zawodnik Stali, Martin Dobrotka.
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Udany powrót za kraty przez spalony dom
Podpalacz ostatnie dziesięciolecie spędził w kryminale i traktował to miejsce jako swój prawdziwy dom, do którego koniecznie chciał powrócić.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.