loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Mario Borghezio: Polska ma rząd, który broni dumy narodowej i interesów narodowych
Opublikowano dnia 11.03.2018 20:35
"KE musi zrozumieć, że wraz z tymi wyborami zmieniły się Włochy i teraz będziemy do Brukseli wysyłać ludzi, kt będą reprezentować interesy Włoch. Będziemy brać przykład z Polski - mówi w rozmowie ze mną dla #StudioZachód Mario Borghezio i chwali szefa PE,że też dba o interes Włoch" - poinformowała przeprowadzająca wywiad z Włochem Dominika Cosic.

print screen/TT
Ona [włoska polityka wobec imigrantów-red.] musi się zmienić, nasz kraj nie mozę dłużej akceptować tej inwazji. W czasie kampanii wyborczej doszło do przerażających epizodów, jak morderstwo popełnione na młodej dziewczynie, która została uprowadzona, torturowana i pokrojona na kawałki. to jest właśnie, to jest właśnie skutek niekontrolowanej emigracji, którą chcemy wyeliminować wraz z mafijną przestępczością zorganizowaną, przed którą chcemy chronić również inne państwa europejskie...
- powiedział.
 

Musimy chronić honor naszego kraju zwalczając te poważne zagrożenia
- zaznaczył.
 
Myślę, że instytucje europejskie będą musiały przyznac się do błędu, bo rację ma zawsze elektorat. Najlepszym sędzią polityki są zawsze narody. W wielu krajach począwszy od Grupy Wyszehradzkiej ludzie mają bardzo stanowcze zdanie w tej sprawie, nie chcą ulegać globalnym firmom Unii Europejskiej, które bardzo dobrze dbają o interesy wysokich i anonimowych organów bankowych, ale bardzo źle dbają o rzeczywiste interesy gospodarcze producentów, rolników, drobnych rzemieślników, handlowców czy pracowników. My bronimy tych ludzi, jak zawsze robiła to Liga Północna
- poinformował.
 
Polska ma rząd, który broni dumy narodowej i interesów narodowych powinniśmy brać przykład z rządu w Polsce. Nauczyć się z powrotem, jak być rządem, który broni słusznych interesów swojego narodu współpracując prawdopodobnie w pełnej solidarności z innymi narodami Europy
- stwierdził.
 
Chcemy Europy narodów, a nie Europy anonimowego wysokiego finansowania, które reprezentuje Unię Europejską
- podkreślił.
 

źródło: TT/tvp

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Plastynowanie gotówkowe
Przyglądam się młodym, interesująco inteligentnym, pracowitym inaczej kandydatom z wybitnie zasłużonej partii. O którą chodzi? Proszę odgadnąć. Przyglądam się bardzo dokładnie, a jak tak się przyglądam, to zauważam zadziwiające podobieństwo między nimi. Od Szczecina po Gdańsk, od Wrocławia po Inowrocław, od miasteczka po aglomerację. Jest coś, co ich wszystkich łączy. Co to takiego?
avatar
Historia W
Aspektach Różnych

19-20 czerwca 1574 r. - ucieczka króla Henryka Walezego z Polski
444 lata temu, w nocy z 19 na 20 czerwca 1574 r., król Polski Henryk z rodu Walezjuszy zbiegł ze stołecznego Krakowa i wraz z kilkoma zaufanymi osobami uciekł do rodzinnej Francji, by objąć tron po zmarłym bracie Karolu IX.
avatar
Portal
Stoczniowy

[Wywiad] Konrad Konefał: PGZ Stocznia Wojenna szuka 150 pracowników i liczy na nowe kontrakty
– Jeżeli pozyskamy kontrakty w takim kształcie, do jakiego dążymy, będziemy potrzebowali nawet 150 nowych pracowników w drugim półroczu tego roku. Poszukujemy głównie pracowników produkcyjnych o różnych specjalnościach stoczniowych. Chcemy również uzupełnić wakaty na stanowiskach projektantów i technologów. Szeroko zakrojoną rekrutację zaczynamy z końcem czerwca – mówi prezes zarządu PGZ Stoczni Wojennej Konrad Konefał w rozmowie z Portalem Stoczniowym.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.