loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Mario Borghezio: Polska ma rząd, który broni dumy narodowej i interesów narodowych
Opublikowano dnia 11.03.2018 20:35
"KE musi zrozumieć, że wraz z tymi wyborami zmieniły się Włochy i teraz będziemy do Brukseli wysyłać ludzi, kt będą reprezentować interesy Włoch. Będziemy brać przykład z Polski - mówi w rozmowie ze mną dla #StudioZachód Mario Borghezio i chwali szefa PE,że też dba o interes Włoch" - poinformowała przeprowadzająca wywiad z Włochem Dominika Cosic.

print screen/TT
Ona [włoska polityka wobec imigrantów-red.] musi się zmienić, nasz kraj nie mozę dłużej akceptować tej inwazji. W czasie kampanii wyborczej doszło do przerażających epizodów, jak morderstwo popełnione na młodej dziewczynie, która została uprowadzona, torturowana i pokrojona na kawałki. to jest właśnie, to jest właśnie skutek niekontrolowanej emigracji, którą chcemy wyeliminować wraz z mafijną przestępczością zorganizowaną, przed którą chcemy chronić również inne państwa europejskie...
- powiedział.
 

Musimy chronić honor naszego kraju zwalczając te poważne zagrożenia
- zaznaczył.
 
Myślę, że instytucje europejskie będą musiały przyznac się do błędu, bo rację ma zawsze elektorat. Najlepszym sędzią polityki są zawsze narody. W wielu krajach począwszy od Grupy Wyszehradzkiej ludzie mają bardzo stanowcze zdanie w tej sprawie, nie chcą ulegać globalnym firmom Unii Europejskiej, które bardzo dobrze dbają o interesy wysokich i anonimowych organów bankowych, ale bardzo źle dbają o rzeczywiste interesy gospodarcze producentów, rolników, drobnych rzemieślników, handlowców czy pracowników. My bronimy tych ludzi, jak zawsze robiła to Liga Północna
- poinformował.
 
Polska ma rząd, który broni dumy narodowej i interesów narodowych powinniśmy brać przykład z rządu w Polsce. Nauczyć się z powrotem, jak być rządem, który broni słusznych interesów swojego narodu współpracując prawdopodobnie w pełnej solidarności z innymi narodami Europy
- stwierdził.
 
Chcemy Europy narodów, a nie Europy anonimowego wysokiego finansowania, które reprezentuje Unię Europejską
- podkreślił.
 

źródło: TT/tvp

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborcze esemesy
Mam nadzieję, że nikt, kto wysłał dzisiaj esemesa lub odbył rozmowę telefoniczną o kandydatach do samorządów nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
avatar
Resortowy
Renegat

Resortowy Renegat: Cisza wyborcza…
Od wielu lat, kiedy dostęp do sieci jest powszechny, politycy publicyści czy komentatorzy zadają sobie pytane, właśnie o ową ciszę wyborczą.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: W Pardubicach odbyło się święto polskiego żużla
Dziś cisza wyborcza - a więc będzie o sporcie. W Czechach (Pardubice) odbył się decydujący o tytule mistrza świata juniorów na żużlu trzeci turniej IMŚJ ( poprzednie w Polsce i na Łotwie). Wygrał go Polak, mistrzem został Polak, wicemistrzem tez Polak. Poniżej publikuję wywiad, którego udzieliłem na ten temat „Tygodnikowi Żużlowemu”. Rozmawiał ze mną red Radosław Zieliński.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.