loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] A. Pomaska: Wystawienie prof. Krasnodębskiego jako kandydata na wiceszefa PE to prowokacja PiS
Opublikowano dnia 24.02.2018 10:47
Posłanka Platformy Obywatelskiej w rozmowie w Radiu Zet mówiła m.in. o wyborze nowego wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego, negocjacji unijnego budżetu i polskim wizerunku.

print screen/TT
To co się wydarzyło ws. ustawy o IPN, to jest najbardziej antypolski ruch, a jego liderem jest premier @
MorawieckiM
- powiedziała posłana PO.
 
Wystawienie prof. Krasnodębskiego jako kandydata na wiceszefa Parlamentu Europejskiego to prowokacja @pisorgpl. Dla mnie to jest osoba, która moralnie nie ma predyspozycji do pełnienia takiej funkcji
- stwierdziła.
 

Przyczyną kłopotów Polski na arenie międzynarodowej nie jest Polska, polscy obywatele. Przyczyną jest obecny rząd
- uznała.
 
Oczekuję od polskiego rządu, żeby myślał o interesach Polski. Start negocjacji ws. unijnego budżetu nie jest dla nas dobry
- mówiła.
 
Europosłowie @pisorgpl należą do największych nierobów i leni
- uważa.


 

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Plastynowanie gotówkowe
Przyglądam się młodym, interesująco inteligentnym, pracowitym inaczej kandydatom z wybitnie zasłużonej partii. O którą chodzi? Proszę odgadnąć. Przyglądam się bardzo dokładnie, a jak tak się przyglądam, to zauważam zadziwiające podobieństwo między nimi. Od Szczecina po Gdańsk, od Wrocławia po Inowrocław, od miasteczka po aglomerację. Jest coś, co ich wszystkich łączy. Co to takiego?
avatar
Historia W
Aspektach Różnych

19-20 czerwca 1574 r. - ucieczka króla Henryka Walezego z Polski
444 lata temu, w nocy z 19 na 20 czerwca 1574 r., król Polski Henryk z rodu Walezjuszy zbiegł ze stołecznego Krakowa i wraz z kilkoma zaufanymi osobami uciekł do rodzinnej Francji, by objąć tron po zmarłym bracie Karolu IX.
avatar
Portal
Stoczniowy

[Wywiad] Konrad Konefał: PGZ Stocznia Wojenna szuka 150 pracowników i liczy na nowe kontrakty
– Jeżeli pozyskamy kontrakty w takim kształcie, do jakiego dążymy, będziemy potrzebowali nawet 150 nowych pracowników w drugim półroczu tego roku. Poszukujemy głównie pracowników produkcyjnych o różnych specjalnościach stoczniowych. Chcemy również uzupełnić wakaty na stanowiskach projektantów i technologów. Szeroko zakrojoną rekrutację zaczynamy z końcem czerwca – mówi prezes zarządu PGZ Stoczni Wojennej Konrad Konefał w rozmowie z Portalem Stoczniowym.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.