loading
Proszę czekać...
A.Andruszkiewicz: Nie wiecie, czy przed wizytą PMM w Berlinie, .N zdążyła wysłać list do kanclerz Merkel?
Opublikowano dnia 17.02.2018 12:09
Poseł WiS zadał pytanie w kontekście listów, które Nowoczesna wysyłała do unijnych polityków w sprawie polskiej polityki i polskiego rządu, np. niedawnego listu posła Szłapki do Fransa Timmermansa...

YT, print screen

Mam pytanko, bo mi umknęło: Nie wiecie może, czy przed wizytą PMM w Berlinie, Nowoczesna zdążyła wysłać list do kanclerz Merkel, by nie wierzyła polskiemu rządowi i by nie odpuszczała w walce o demokrację w Polsce? Tak tylko pytam...

- zadał pytanie.
 
źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Czy Poroszenko zaryzykuje pokerowe zagranie?
Choć wybory prezydenckie na Ukrainie dopiero za 9 miesięcy, a parlamentarne jeszcze później, to wszystko wskazuje na to, że zasadnicze rozstrzygnięcia polityczne mogą mieć miejsce w najbliższych tygodniach, jeśli nie dniach.
avatar
Portal
Stoczniowy

Portal Stoczniowy: US Navy - nowy niszczyciel rakietowy typu Arleigh Burke odebrany
Marynarka wojenna Stanów Zjednoczonych US Navy odebrała nowy okręt. To niszczyciel USS Thomas Hudner, wyposażony w kierowane pociski rakietowe Tomahawk. Okręt zbudowała amerykańska stocznia General Dynamics Bath Iron Works.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Trzeba wznieść w Krakowie dwa obiecane kombatantom pomniki
Okazja jest znakomita: rok stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.