loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Michał Dworczyk: "Staną dwa pomniki smoleńskie"
Opublikowano dnia 16.02.2018 13:38
Szef kancelarii premiera powiedział w Radiu Zet, że według jego informacji będą dwa pomniki. na placu Piłsudskiego w Warszawie.

Twitter.com/Gość Radia Zet

– Jeden, który będzie upamiętniał ofiary katastrofy smoleńskiej, drugi pomnik ma upamiętnić pana prezydenta Lecha Kaczyńskiego – powiedział Dworczyk
Dworczyk w rozmowie z Konradem Piaseckim skomentował również działania Polskiej Fundacji Narodowej: 

– Nie kwestionuję, że rząd czy państwo polskie ma pewien wpływ na tę fundację, ale jestem przeciwnikiem tezy, że jest to część administracji państwowej – stwierdził szef kancelarii premiera

 

Polityk ocenił również pomysł podwyżek dla urzędników państwowych.

 – Być może kiedyś warto będzie porozmawiać o niektórych wynagrodzeniach urzędników państwowych, bo mamy do czynienia z sytuacjami, które chyba nie są zdrowe. Dobry przykład: wiceminister obrony narodowej, odpowiedzialny za zakupy sprzętu, ważny urzędnik państwowy, który dysponuje budżetem paromiliardowym, zarabia dużo mniej niż którykolwiek z dyrektorów przez niego nadzorowanych czy jakiś najniższego szczebla menadżer w korporacji – stwierdził Dworczyk.

 Źródło: Radio Zet, wprost.pl

BB

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Dariusz
Łaszyca

Dariusz Łaszyca: Halloween – dobry obyczaj czy nadużycie obyczajowe
Jak co roku 31 października niektórzy z nas będą celebrować tzw. Halloween. Zanim przebierzemy swoje dziecko w kościotrupa, śmierć lub ducha, zastanówmy się w czym tak naprawdę pozwalamy naszym dzieciom uczestniczyć.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: "Waszyngton gra kartą atomową"
John Bolton jest w Moskwie. Wczoraj spotkał się z szefem Rady Bezpieczeństwa, generałem Patruszewem, z którym rozmawiał ostatnio w Genewie w sierpniu, a dziś (wtorek), jak podały agencje planowane jest spotkanie z prezydentem Putinem.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: "Sąsiedzi depolonizują historię..."
To, że Ukraińcy na siłę „ukrainizują” historię Kresów Wschodnich RP, przypisując ukraińskość polskim artystom, naukowcom i innym osobom naszego życia publicznego – już wiemy i stało się to niechlubną normą. Tymczasem ostatnio zabrali się za „korygowanie” życiorysu wielkiego Polaka, który co prawda nie miał nic wspólnego ze wschodnimi rubieżami Rzeczpospolitej, więc nie sposób zrobić było z niego Ukraińca (Litwina, Białorusina) – zatem dopisano mu... niemiecką tożsamość.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.