loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Krzysztof Wyszkowski: Borusewicz jak pijane dziecko we mgle
Opublikowano dnia 12.02.2018 13:02
"W całym kraju ścigani są ludzie Platformy" - alarmuje Bogdan Borusewicz w wywiadzie dla trójmiejskiego oddziału "Gazety Wyborczej". Wicemarszałek senatu stwierdził także, iż mówienie przez PiS o mafii gdańskiej w związku z komisją Amber Gold jest "skandalicznym podejściem". Słowa te spotkały się z ostrą reakcją Krzysztofa Wyszkowskiego.

Krzysztof Wyszkowski, screen YT

W całym kraju ścigani są ludzie Platformy (...) Prawo i Sprawiedliwość mówiło o mafii gdańskiej w związku z komisją Amber Gold, co jest skandalicznym podejściem. Bo jeżeli mamy nawiązać do jakiejś formy działalności mafijnej, to od strony personalnej w ten sposób działa PiS, obsadzając swoimi ludźmi spółki skarbu państw


- mówił Bogdan Borusewicz dla "Wyborczej". Na Twitterze ostro odpowiedział mu Krzysztof Wyszkowski.
 

Borusewicz jak pijane dziecko we mgle - nie interesuje go "teczka pracy" Wałęsy jako kapusia, nie wie, że SB wiedziała o planie strajku 13 sierpnia 1980 r., nie wie, że był przeciwny utworzeniu WZZ... Ale wie, co trzeba gadać, żeby wydrukowali wywiad w GW!


- czytamy we wpisie opozycjonisty.
 

źródło: twitter


raw


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborcze esemesy
Mam nadzieję, że nikt, kto wysłał dzisiaj esemesa lub odbył rozmowę telefoniczną o kandydatach do samorządów nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
avatar
Resortowy
Renegat

Resortowy Renegat: Cisza wyborcza…
Od wielu lat, kiedy dostęp do sieci jest powszechny, politycy publicyści czy komentatorzy zadają sobie pytane, właśnie o ową ciszę wyborczą.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: W Pardubicach odbyło się święto polskiego żużla
Dziś cisza wyborcza - a więc będzie o sporcie. W Czechach (Pardubice) odbył się decydujący o tytule mistrza świata juniorów na żużlu trzeci turniej IMŚJ ( poprzednie w Polsce i na Łotwie). Wygrał go Polak, mistrzem został Polak, wicemistrzem tez Polak. Poniżej publikuję wywiad, którego udzieliłem na ten temat „Tygodnikowi Żużlowemu”. Rozmawiał ze mną red Radosław Zieliński.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.