loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Krzysztof Wyszkowski: Borusewicz jak pijane dziecko we mgle
Opublikowano dnia 12.02.2018 13:02
"W całym kraju ścigani są ludzie Platformy" - alarmuje Bogdan Borusewicz w wywiadzie dla trójmiejskiego oddziału "Gazety Wyborczej". Wicemarszałek senatu stwierdził także, iż mówienie przez PiS o mafii gdańskiej w związku z komisją Amber Gold jest "skandalicznym podejściem". Słowa te spotkały się z ostrą reakcją Krzysztofa Wyszkowskiego.

Krzysztof Wyszkowski, screen YT

W całym kraju ścigani są ludzie Platformy (...) Prawo i Sprawiedliwość mówiło o mafii gdańskiej w związku z komisją Amber Gold, co jest skandalicznym podejściem. Bo jeżeli mamy nawiązać do jakiejś formy działalności mafijnej, to od strony personalnej w ten sposób działa PiS, obsadzając swoimi ludźmi spółki skarbu państw


- mówił Bogdan Borusewicz dla "Wyborczej". Na Twitterze ostro odpowiedział mu Krzysztof Wyszkowski.
 

Borusewicz jak pijane dziecko we mgle - nie interesuje go "teczka pracy" Wałęsy jako kapusia, nie wie, że SB wiedziała o planie strajku 13 sierpnia 1980 r., nie wie, że był przeciwny utworzeniu WZZ... Ale wie, co trzeba gadać, żeby wydrukowali wywiad w GW!


- czytamy we wpisie opozycjonisty.
 

źródło: twitter


raw


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

22 lipca - zwyczajny dzień
Nie ma już dzisiaj fałszywych świąt i rocznic, nie ma ogłupiającej propagandy, nie ma zastępowania prawdy kłamstwem.
avatar
Zbigniew "Zebe"
Kula

Zbigniew "Zebe" Kula: Pierwszy gwizdek w Krakowie
Pierwszy gwizdek rozpoczynający sezon piłkarski 2018/19 rozległ się w Krakowie, gdzie w piątek o godz. 17.45 walkę o punkty w I Lidze rozpoczęli zawodnicy Garbarni i Stali Mielec. Tam też padła pierwsza bramka sezonu, którą w 13’ spotkania zdobył zawodnik Stali, Martin Dobrotka.
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Udany powrót za kraty przez spalony dom
Podpalacz ostatnie dziesięciolecie spędził w kryminale i traktował to miejsce jako swój prawdziwy dom, do którego koniecznie chciał powrócić.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.