loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Krzysztof Wyszkowski: Borusewicz jak pijane dziecko we mgle
Opublikowano dnia 12.02.2018 13:02
"W całym kraju ścigani są ludzie Platformy" - alarmuje Bogdan Borusewicz w wywiadzie dla trójmiejskiego oddziału "Gazety Wyborczej". Wicemarszałek senatu stwierdził także, iż mówienie przez PiS o mafii gdańskiej w związku z komisją Amber Gold jest "skandalicznym podejściem". Słowa te spotkały się z ostrą reakcją Krzysztofa Wyszkowskiego.

Krzysztof Wyszkowski, screen YT

W całym kraju ścigani są ludzie Platformy (...) Prawo i Sprawiedliwość mówiło o mafii gdańskiej w związku z komisją Amber Gold, co jest skandalicznym podejściem. Bo jeżeli mamy nawiązać do jakiejś formy działalności mafijnej, to od strony personalnej w ten sposób działa PiS, obsadzając swoimi ludźmi spółki skarbu państw


- mówił Bogdan Borusewicz dla "Wyborczej". Na Twitterze ostro odpowiedział mu Krzysztof Wyszkowski.
 

Borusewicz jak pijane dziecko we mgle - nie interesuje go "teczka pracy" Wałęsy jako kapusia, nie wie, że SB wiedziała o planie strajku 13 sierpnia 1980 r., nie wie, że był przeciwny utworzeniu WZZ... Ale wie, co trzeba gadać, żeby wydrukowali wywiad w GW!


- czytamy we wpisie opozycjonisty.
 

źródło: twitter


raw


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Grzegorz Gołębiewski
(grzechg)

Grzegorz Gołębiewski: Źli Polacy, zła Polska - wygodna narracja dla Zachodu
Premier Morawiecki powiedział całkiem niedawno, że gdyby Polska w 1939 roku nie wystąpiła przeciwko Niemcom, los całego narodu żydowskiego byłby zapewne przesądzony, a być może i los innych narodów Europy.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Komu nadal nie podoba się bohater narodowy?
Taką bohaterską postawę warto przedstawiać jako wzór polskiej młodzieży.
avatar
Dariusz
Łaszyca

Dariusz Łaszyca: Walka o słowo
Świat, w którym dominuje biały człowiek wyraźnie uległ polaryzacji. Kłócimy się zarówno o drobiazgi jak i o sprawy pryncypialne, które są dla nas ważne ze względów istotowych i bytowych. Ateiści walczą z ludźmi wierzącymi w Boga, najczęściej z katolikami. Lewacy bez pardonu atakują ludzi o poglądach konserwatywnych. Dziennikarze lewej strony opluwają tych dziennikarzy, którzy bronią realnego świata i racjonalnego postrzegania rzeczywistości. Dostrzegamy zwiększoną walkę dobra ze złem.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.