loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Krzysztof Wyszkowski: Borusewicz jak pijane dziecko we mgle
Opublikowano dnia 12.02.2018 13:02
"W całym kraju ścigani są ludzie Platformy" - alarmuje Bogdan Borusewicz w wywiadzie dla trójmiejskiego oddziału "Gazety Wyborczej". Wicemarszałek senatu stwierdził także, iż mówienie przez PiS o mafii gdańskiej w związku z komisją Amber Gold jest "skandalicznym podejściem". Słowa te spotkały się z ostrą reakcją Krzysztofa Wyszkowskiego.

Krzysztof Wyszkowski, screen YT

W całym kraju ścigani są ludzie Platformy (...) Prawo i Sprawiedliwość mówiło o mafii gdańskiej w związku z komisją Amber Gold, co jest skandalicznym podejściem. Bo jeżeli mamy nawiązać do jakiejś formy działalności mafijnej, to od strony personalnej w ten sposób działa PiS, obsadzając swoimi ludźmi spółki skarbu państw


- mówił Bogdan Borusewicz dla "Wyborczej". Na Twitterze ostro odpowiedział mu Krzysztof Wyszkowski.
 

Borusewicz jak pijane dziecko we mgle - nie interesuje go "teczka pracy" Wałęsy jako kapusia, nie wie, że SB wiedziała o planie strajku 13 sierpnia 1980 r., nie wie, że był przeciwny utworzeniu WZZ... Ale wie, co trzeba gadać, żeby wydrukowali wywiad w GW!


- czytamy we wpisie opozycjonisty.
 

źródło: twitter


raw


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Kolejna rewolucja w rosyjskiej strefie wpływów, tym razem aksamitna w Armenii.
Wszystko wskazuje na to, że fala protestów w Armenii, które zaczęły się w ubiegły poniedziałek, po wczorajszych akcjach policji może się wymknąć spod kontroli. Dziś kolejny dzień demonstracji ulicznych, ale obserwuje się też dość istotne zmiany. Po raz pierwszy wśród protestujących pojawili się ludzie w wojskowych uniformach, jak informuje ormiańska stacja radiowa Azatujon, są to żołnierze, którzy ze swym dowódcą w randze pułkownika postanowili pokazać, że „wojsko jest z narodem”.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Sztukmistrz z Londynu znów nadaje
Były minister finansów Jan Vincent Rostowski mistrz kreatywnej księgowości znów wciska przysłowiową ciemnotę, że to rząd PO-PSL i on osobiście uszczelnili system podatkowy w tym VAT i podjęli walkę z nielegalnym hazardem i chwali się, że był „niezmiernie skuteczny do końca”. Jaki trzeba mieć tupet, ile pychy i zakłamania, żeby tak jak były wicepremier, minister finansów Jan Vincent Rostowski kłamliwie atakować, krytykować i pouczać polski rząd, gdy samemu powinno się odpowiadać nie tylko przed komisją śledczą, co już wkrótce nastąpi, ale i przed Trybunałem Stanu, za to co uczyniło się Polsce, Polakom, a zwłaszcza polskim finansom publicznym.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Zdrajcy śmieją się nam w nos
Apeluję do prezydenta Andrzeja Dudy o szybkie zajęcie się tą bardzo ważną z punktu widzenia imponderabiliów narodowych oraz polityki historycznej sprawą
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.