loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Marian Panic: Ukraiński portal - "W Wehrmachcie wojowało blisko 450 tys. obywateli przedwojennej Polski"
Opublikowano dnia 12.02.2018 12:23
Gdy wszyscy atakują Polskę, to Ukraina, w każdym razie niektóre ich media nie mogą oczywiście pozostawać w tyle. W dodatku w najbardziej obrzydliwie manipulacyjny sposób.

screen Facebook

"Polscy żołnierze Hitlera. W Wehrmachcie wojowało blisko 450 tys. obywateli przedwojennej Polski"


- głosi tytuł artykułu na pozachasom.pp.ua.
 

"Jednym z pytań, na jakie współcześni historycy nie chcą dawać odpowiedzi, jest problem uczestnictwa Polaków w działaniach wojennych po stronie III Rzeszy. Jeśli rozpatrywać historię II Wojny, to okazuje się, że Polacy wojowali na trzech frontach: u boku ZSRS, u boku sojuszników (Anglii i USA) i u boku Niemiec. Liczba Polaków, jacy brali udział w wojnie na tych dwu pierwszych frontach jest wiadoma. Ale o tym trzecim, tym po stronie III Rzeszy, się nie mówi."


- czytamy.Marian Panic

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Przemyt ludzi w dobrej sprawie
Mama Łukaszka wpadła do mieszkania z tak zwanym rozwianym włosem.\n- Dzieci! Dzieci! - krzyczała.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Leopold II Ludobójca
Fani Guya Verhofstadta marzą o postawieniu mu pomnika. Wyznawcy brukselizmu rewolucyjnego chcieliby w Polsce zaprowadzić prawdziwy, europejski, nowoczesny porządek. Bardzo by chcieli. No i niech sobie chcą. Polacy pamiętają dokonania wybitnych zachodnich polityków. A skoro mowa o panu Guyu, to może przypomnijmy postać zasłużonego dla wolności, równości i braterstwa króla Leopolda II Ludobójcy, z dynastii Koburg.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Szeroka koalicja wyborcza w Krakowie
Mimo podpisania porozumienia prof. Jacek Majchrowski może jeszcze wyciąć jakiś numer swoim sojusznikom, bo niewątpliwie on rozdaje karty w tej grze.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.