loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Marian Panic: Ukraiński portal - "W Wehrmachcie wojowało blisko 450 tys. obywateli przedwojennej Polski"
Opublikowano dnia 12.02.2018 12:23
Gdy wszyscy atakują Polskę, to Ukraina, w każdym razie niektóre ich media nie mogą oczywiście pozostawać w tyle. W dodatku w najbardziej obrzydliwie manipulacyjny sposób.

screen Facebook

"Polscy żołnierze Hitlera. W Wehrmachcie wojowało blisko 450 tys. obywateli przedwojennej Polski"


- głosi tytuł artykułu na pozachasom.pp.ua.
 

"Jednym z pytań, na jakie współcześni historycy nie chcą dawać odpowiedzi, jest problem uczestnictwa Polaków w działaniach wojennych po stronie III Rzeszy. Jeśli rozpatrywać historię II Wojny, to okazuje się, że Polacy wojowali na trzech frontach: u boku ZSRS, u boku sojuszników (Anglii i USA) i u boku Niemiec. Liczba Polaków, jacy brali udział w wojnie na tych dwu pierwszych frontach jest wiadoma. Ale o tym trzecim, tym po stronie III Rzeszy, się nie mówi."


- czytamy.Marian Panic

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Kolejna rewolucja w rosyjskiej strefie wpływów, tym razem aksamitna w Armenii.
Wszystko wskazuje na to, że fala protestów w Armenii, które zaczęły się w ubiegły poniedziałek, po wczorajszych akcjach policji może się wymknąć spod kontroli. Dziś kolejny dzień demonstracji ulicznych, ale obserwuje się też dość istotne zmiany. Po raz pierwszy wśród protestujących pojawili się ludzie w wojskowych uniformach, jak informuje ormiańska stacja radiowa Azatujon, są to żołnierze, którzy ze swym dowódcą w randze pułkownika postanowili pokazać, że „wojsko jest z narodem”.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Sztukmistrz z Londynu znów nadaje
Były minister finansów Jan Vincent Rostowski mistrz kreatywnej księgowości znów wciska przysłowiową ciemnotę, że to rząd PO-PSL i on osobiście uszczelnili system podatkowy w tym VAT i podjęli walkę z nielegalnym hazardem i chwali się, że był „niezmiernie skuteczny do końca”. Jaki trzeba mieć tupet, ile pychy i zakłamania, żeby tak jak były wicepremier, minister finansów Jan Vincent Rostowski kłamliwie atakować, krytykować i pouczać polski rząd, gdy samemu powinno się odpowiadać nie tylko przed komisją śledczą, co już wkrótce nastąpi, ale i przed Trybunałem Stanu, za to co uczyniło się Polsce, Polakom, a zwłaszcza polskim finansom publicznym.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Zdrajcy śmieją się nam w nos
Apeluję do prezydenta Andrzeja Dudy o szybkie zajęcie się tą bardzo ważną z punktu widzenia imponderabiliów narodowych oraz polityki historycznej sprawą
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.