loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Marian Panic: Ukraiński portal - "W Wehrmachcie wojowało blisko 450 tys. obywateli przedwojennej Polski"
Opublikowano dnia 12.02.2018 12:23
Gdy wszyscy atakują Polskę, to Ukraina, w każdym razie niektóre ich media nie mogą oczywiście pozostawać w tyle. W dodatku w najbardziej obrzydliwie manipulacyjny sposób.

screen Facebook

"Polscy żołnierze Hitlera. W Wehrmachcie wojowało blisko 450 tys. obywateli przedwojennej Polski"


- głosi tytuł artykułu na pozachasom.pp.ua.
 

"Jednym z pytań, na jakie współcześni historycy nie chcą dawać odpowiedzi, jest problem uczestnictwa Polaków w działaniach wojennych po stronie III Rzeszy. Jeśli rozpatrywać historię II Wojny, to okazuje się, że Polacy wojowali na trzech frontach: u boku ZSRS, u boku sojuszników (Anglii i USA) i u boku Niemiec. Liczba Polaków, jacy brali udział w wojnie na tych dwu pierwszych frontach jest wiadoma. Ale o tym trzecim, tym po stronie III Rzeszy, się nie mówi."


- czytamy.Marian Panic

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Grzegorz Gołębiewski
(grzechg)

Grzegorz Gołębiewski: Źli Polacy, zła Polska - wygodna narracja dla Zachodu
Premier Morawiecki powiedział całkiem niedawno, że gdyby Polska w 1939 roku nie wystąpiła przeciwko Niemcom, los całego narodu żydowskiego byłby zapewne przesądzony, a być może i los innych narodów Europy.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Komu nadal nie podoba się bohater narodowy?
Taką bohaterską postawę warto przedstawiać jako wzór polskiej młodzieży.
avatar
Dariusz
Łaszyca

Dariusz Łaszyca: Walka o słowo
Świat, w którym dominuje biały człowiek wyraźnie uległ polaryzacji. Kłócimy się zarówno o drobiazgi jak i o sprawy pryncypialne, które są dla nas ważne ze względów istotowych i bytowych. Ateiści walczą z ludźmi wierzącymi w Boga, najczęściej z katolikami. Lewacy bez pardonu atakują ludzi o poglądach konserwatywnych. Dziennikarze lewej strony opluwają tych dziennikarzy, którzy bronią realnego świata i racjonalnego postrzegania rzeczywistości. Dostrzegamy zwiększoną walkę dobra ze złem.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.