loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Schüler-Springorum w Sueddeutsche Zeitung nazywa "Żydokomunę" "antysemicką fantazją"
Opublikowano dnia 07.02.2018 23:37
- "(...)Do tego dochodzi jeszcze antysemicka fantazja o "judeo-bolszewizmie", która Żydów i komunistów łączy w jeden wspólny obraz wroga, co podskórnie występowało aż do 1989, a dzisiaj wyrażane jest w sposób otwarty. Agresje przeciwko władzy komunistycznej zawsze były podkarmiane antysemityzmem." - mówi w Sueddeutsche.de "badaczka Holocaustu" Stefanie Schüler-Springorum

Salomon Morel szef komunistycznego obozu koncentracyjnego w Świętochłowicach zdjęcie archiwalne
Wrzucam to, bo w wywiadzie tym oprócz powszechnie cytowanego w polskich mediach absurdalnego zarzutu, że Polacy w czasie okupacji nie organizowali protestów przeciwko "masowemu ludobójstwu" znaleźć można jeszcze inne kurioza. 

Do tego ubolewa nad tym, że w RFN przez tyle lat nie doceniano komunistycznego ruchu oporu przeciwko nazistom.

Aha, płacze także z powodu odwołania z funkcji dyrektora Muzeum II Wojny Światowej pana Pawła Machcewicza oraz pani Katarzyny Wielgi-Skolimowskiej z funkcji dyrektora Instytutu Polskiego w Berlinie.

Marian Panic

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Trzaskowski złoży też wniosek o delegalizację KPP?
Jeśli nie podoba mu się tylko ON-R, a nie przeszkadza mu KPP to znaczy, że jest stronniczy, wybiórczo traktuje przytoczone wyżej artykuły Konstytucji i Kodeksu karnego oraz wyraźnie sympatyzuje z komunistami.
avatar
Przemysław
Jarasz

Lekarz ginekolog podejrzany o zgwałcenie pacjentki i molestowanie innych. Został zatrzymany przez policję
50-letni lekarz ginekolog z Zabrza jest podejrzany o zgwałcenie, a także doprowadzenie czterech pacjentek do poddania się tzw. innym czynnościom seksualnym. Został już zatrzymany przez miejscową policję prowadzącą śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zabrzu. Podejrzany medyk został objęty m.in. policyjnym dozorem i absolutnym zakazem wykonywania zawodu. Grozi mu kara do 12 lat więzienia. Śledczy nie wykluczają, że ofiar lekarza może być więcej i apelują do kobiet, które mogły być pokrzywdzone przez zatrzymanego ginekologa, o zgłaszanie się na policję lub do prokuratury.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Jan Vincent Rostowski pluje pod wiatr
Ciekawe, kogo chciał obrazić i sprowokować Sztukmistrz z Londynu Jan Vincent Rostowski; Kornela Morawieckiego, premiera Mateusza Morawieckiego, a może śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, w związku z 10-tą rocznicą jego odważnej akcji w Gruzji, swym ostatnim, głupawym i aroganckim wpisem w mediach społecznościowych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.