loading
Proszę czekać...
Współtwórca KOD Walter Chełstowski: A jak znowu PiS wygra wybory?
Opublikowano dnia 02.02.2018 01:55
- Wstyd, bezradność i wściekłość. Trybunał Konstytucyjny, KRS, Sądy, wojsko, policja, służba celna, służba graniczna, lasy, edukacja, administracja państwowa, spółki skarbu państwa – wszystko to przeszło pod władanie pis. Teatry, kinematografia, muzea – wszystko przeszło pod władzę pis. Nazwy ulic i placów – przeszły pod władzę pis. Wszystko przeszło pod władzę pis, niebywale wspieraną przez kościół katolicki. Za chwilę pod władzę pis przejdą samorządy - pisze współtwórca KOD Walter Chełstowski

screen YouTube

- A potem ( i nie mówicie o fałszowaniu wyborów ) pis znów wybory wygra. I co wtedy? A jak znowu pis wygra nie najbliższe tylko kolejne wybory? To będzie tak jak w każdej dyktaturze.


- pisze Chełstowski

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Odszedł weteran spod Tobruku i spod Monte Cassino
Na trumnie, a potem na grobie podpułkownika Mieczysława Heroda na pewno nie zabraknie czerwonych maków.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Najdłuższy protest nowoczesnej Europy
Do bloku, w którym mieszkali Hiobowscy, wprowadziło się młode małżeństwo. Nie dość, że pochodzili z maleńkiej wioski, to na dodatek ta wioska była koło Pawełkowic. Te oto podwójne kompleksy były zapewne przyczyną tego, że młoda małżonka bardzo szybko chciała zostać osobą miastową. Przypadkiem spotkała mamę Wiktymiusza, zwierzyła jej się ze swojego problemu. A mama Wiktymiusza namówiła ją aby się zapisała do kierowanego przez siebie koła Komitetu Obrony Dewiacji. W kole tym była już mama Łukaszka, która zaprosiła swoją szefową i neofitkę na sojową latte i kanapkę z salcesonem z promocji.
avatar
Barbara
Piela

[video] Nowa animacja Barbary Pieli: "Nowoczesna. Ugotowani"
Nowa animacja Barbary Pieli
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.