loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Współtwórca KOD Walter Chełstowski: A jak znowu PiS wygra wybory?
Opublikowano dnia 02.02.2018 01:55
- Wstyd, bezradność i wściekłość. Trybunał Konstytucyjny, KRS, Sądy, wojsko, policja, służba celna, służba graniczna, lasy, edukacja, administracja państwowa, spółki skarbu państwa – wszystko to przeszło pod władanie pis. Teatry, kinematografia, muzea – wszystko przeszło pod władzę pis. Nazwy ulic i placów – przeszły pod władzę pis. Wszystko przeszło pod władzę pis, niebywale wspieraną przez kościół katolicki. Za chwilę pod władzę pis przejdą samorządy - pisze współtwórca KOD Walter Chełstowski

screen YouTube

- A potem ( i nie mówicie o fałszowaniu wyborów ) pis znów wybory wygra. I co wtedy? A jak znowu pis wygra nie najbliższe tylko kolejne wybory? To będzie tak jak w każdej dyktaturze.


- pisze Chełstowski

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Trzaskowski złoży też wniosek o delegalizację KPP?
Jeśli nie podoba mu się tylko ON-R, a nie przeszkadza mu KPP to znaczy, że jest stronniczy, wybiórczo traktuje przytoczone wyżej artykuły Konstytucji i Kodeksu karnego oraz wyraźnie sympatyzuje z komunistami.
avatar
Przemysław
Jarasz

Lekarz ginekolog podejrzany o zgwałcenie pacjentki i molestowanie innych. Został zatrzymany przez policję
50-letni lekarz ginekolog z Zabrza jest podejrzany o zgwałcenie, a także doprowadzenie czterech pacjentek do poddania się tzw. innym czynnościom seksualnym. Został już zatrzymany przez miejscową policję prowadzącą śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zabrzu. Podejrzany medyk został objęty m.in. policyjnym dozorem i absolutnym zakazem wykonywania zawodu. Grozi mu kara do 12 lat więzienia. Śledczy nie wykluczają, że ofiar lekarza może być więcej i apelują do kobiet, które mogły być pokrzywdzone przez zatrzymanego ginekologa, o zgłaszanie się na policję lub do prokuratury.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Jan Vincent Rostowski pluje pod wiatr
Ciekawe, kogo chciał obrazić i sprowokować Sztukmistrz z Londynu Jan Vincent Rostowski; Kornela Morawieckiego, premiera Mateusza Morawieckiego, a może śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, w związku z 10-tą rocznicą jego odważnej akcji w Gruzji, swym ostatnim, głupawym i aroganckim wpisem w mediach społecznościowych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.