loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Współtwórca KOD Walter Chełstowski: A jak znowu PiS wygra wybory?
Opublikowano dnia 02.02.2018 01:55
- Wstyd, bezradność i wściekłość. Trybunał Konstytucyjny, KRS, Sądy, wojsko, policja, służba celna, służba graniczna, lasy, edukacja, administracja państwowa, spółki skarbu państwa – wszystko to przeszło pod władanie pis. Teatry, kinematografia, muzea – wszystko przeszło pod władzę pis. Nazwy ulic i placów – przeszły pod władzę pis. Wszystko przeszło pod władzę pis, niebywale wspieraną przez kościół katolicki. Za chwilę pod władzę pis przejdą samorządy - pisze współtwórca KOD Walter Chełstowski

screen YouTube

- A potem ( i nie mówicie o fałszowaniu wyborów ) pis znów wybory wygra. I co wtedy? A jak znowu pis wygra nie najbliższe tylko kolejne wybory? To będzie tak jak w każdej dyktaturze.


- pisze Chełstowski

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Schetyna dehumanizuje elektorat PiS i chce zostać premierem
Na każdej kolejnej konwencji wyborczej Platformy i Nowoczesnej, Grzegorz Schetyna niewiele mówi o programie, który obydwa ugrupowania chcą realizować w samorządach, a przede wszystkim atakuje Prawo i Sprawiedliwość i dehumanizuje elektorat tego ugrupowania.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Wg. wielu Polaków, niektórzy widok pięknych, polskich Tatr, winni oglądać tylko zza krat
Były minister, specjalista od wyprzedaży majątku narodowego, eurodeputowany PO J.Lewandowski w kontekście odzyskania przez Polskę i polski rząd kolejki na Kasprowy Wierch drwiąco oświadczył zdumionym Polakom, że „Naszych pięknych Tatr na szczęście nie trzeba nacjonalizować - repolonizować….”.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Taśmy, Tusk, Berlin i … pomarańcze
Najpierw ogłasza się, ze na tych taśmach jest coś o kupowaniu mieszkań na słupa, po czym następnego dnia publikuje się taśmę, na której tego wątku jakoś nie ma. Ale medialne „grzanie” było, tytuły i oskarżenia pozostały.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.