loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
PiS triumfuje. Gigantyczna przewaga w najnowszym sondażu
Opublikowano dnia 01.02.2018 12:35
Z wyników najnowszego sondażu wynika, że na partię Jarosława Kaczyńskiego zagłosowałoby aż 49 proc. Polaków.

screen
Sondaż partyjny przeprowadzony został przez Instytut Badań Pollster na zlecenie Super Expressu. Wynika z niego, że gdyby wybory do Sejmu odbyły się w najbliższą niedzielę, to na Prawo i Sprawiedliwość zagłosowałoby aż 49 proc. wyborców.

PiS ma miażdżącą przewagę nad pozostałymi ugrupowaniami. Na drugim miejscu znalazła się Platforma Obywatelska, na którą chciałoby zagłosować 15 proc. osób. Podium zamyka Kukiz'15 oraz Nowoczesna - oba z 8 procentowym poparciem wyborców.

Kolejne miejsca zajęły PSL i SLD - po 6 proc., Razem - 5 proc. oraz Wolność Janusza Korwin-Mikkego - 3 proc.


mk/se.pl
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Schetyna dehumanizuje elektorat PiS i chce zostać premierem
Na każdej kolejnej konwencji wyborczej Platformy i Nowoczesnej, Grzegorz Schetyna niewiele mówi o programie, który obydwa ugrupowania chcą realizować w samorządach, a przede wszystkim atakuje Prawo i Sprawiedliwość i dehumanizuje elektorat tego ugrupowania.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Wg. wielu Polaków, niektórzy widok pięknych, polskich Tatr, winni oglądać tylko zza krat
Były minister, specjalista od wyprzedaży majątku narodowego, eurodeputowany PO J.Lewandowski w kontekście odzyskania przez Polskę i polski rząd kolejki na Kasprowy Wierch drwiąco oświadczył zdumionym Polakom, że „Naszych pięknych Tatr na szczęście nie trzeba nacjonalizować - repolonizować….”.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Taśmy, Tusk, Berlin i … pomarańcze
Najpierw ogłasza się, ze na tych taśmach jest coś o kupowaniu mieszkań na słupa, po czym następnego dnia publikuje się taśmę, na której tego wątku jakoś nie ma. Ale medialne „grzanie” było, tytuły i oskarżenia pozostały.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.