loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Danuta Holecka: Moją rodzinę spotkał nieprzyjemny incydent
Opublikowano dnia 22.01.2018 09:27
Dziennikarka udzieliła wywiadu Maciejowi Pieczyńskiemu z tygodnika "Do Rzeczy". W jej opinii telewizja publiczna w chwili obecnej dostrzega więcej niż tzw. mainstream i jest to medium nie tylko dla elit, lecz także zwykłych ludzi. Wspomniała także o hejcie, który ją dotknął w związku z wykonywaną pracą.

Danuta Holecka, screen YT

Nasza konkurencja prezentuje zupełnie inną narrację, zaprasza zupełnie innych gości. Dlatego prawdą jest, że wyrównujemy proporcje w świecie mediów. Tak powinno być


- mówiła Danuta Holecka. Przekonywała, że politycy PiS pojawiają się na antenie TVP częściej niż opozycja, gdyż to PiS obecnie rządzi i zmienia Polskę, naturalnym jest więc fakt, że o te zmiany trzeba pytać rządzących.
 

Obecna TVP to telewizja nie tylko dla elit, lecz także dla zwykłych ludzi. Oddajemy głos tym, których nikt do tej pory nie chciał wysłuchać


- przekonywała. Dziennikarka wspomniała także, że padła ofiarą hejtu.
 

Ostatnio, tuż po okazaniu się kłamliwego artykułu na mój temat, moją rodzinę spotkał bardzo nieprzyjemny incydent, ale nie chcę o tym mówić


- powiedziała. Dodała, że takie sytuacje są jednak marginesem, gdyż na co dzień odbiera dużo wyrazów sympatii. 

źródło: do rzeczy, onet.pl


raw
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Znika pomnik generała, "który się kulom nie kłaniał"
Świerczewski był aktywnym działaczem komunistycznym, który walczył przeciwko Polsce w 1920 roku jako oficer Armii Czerwonej.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Jeśli kłamstwu dać godzinę przewagi, to prawda już go nigdy nie dogoni
Gdzieś przeczytałem (mniejsza o to gdzie), że przegrywamy, a właściwie już przegraliśmy z kretesem "bitwę o prawdę historyczną" w sieci. Na podstawie jakichś tam kryteriów i statystyk ktoś doszedł do takich właśnie bardzo ponurych i masochistycznych wniosków. 
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wzrost PKB w IV kw. 2017 roku wynoszący aż 5,1 proc., dobrym prognostykiem na rok 2018
Główny Urząd Statystyczny (GUS) podał w poprzednim tygodniu wstępne szacunki wzrostu Produktu Krajowego Brutto (PKB) w IV kwartale 2017 roku, z których wynika, że wzrost ten wyniósł aż 5,1 proc. w porównaniu do IV kwartału 2016 roku.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.