loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[transmisja online] Komisja Weryfikacyjna przesłuchała kuratora rzekomego spadkobiercy kamienicy
Opublikowano dnia 16.01.2018 16:03
Dzisiaj przed południem komisja weryfikacyjna kierowana przez Patryka Jakiego rozpoczęła przesłuchania w sprawie kamienicy przy ulicy Łochowskiej 38 na warszawskiej Pradze. 

screen video
Przesłuchano dzisiaj m.in. burmistrza Pragi-Północ Wojciecha Zabłockiego. Właśnie on zablokował decyzję reprywatyzacyjną wydaną na blisko 128-letniego właściciela, który – jak się później okazało – nie żył od ponad 60 lat. Polityk mówił, że w związku z jego decyzją wywierano na niego naciski i grożono mu pozwami. 
 
Następnie Komisja Weryfikacyjna bezskutecznie usiłowała przesłuchać wezwaną w charakterze świadka urzędniczkę warszawskiego ratusza Annę Zwierz. Radca prawny, pytana o okoliczności wydania decyzji zwrotowej kamienicy przy Łochowskiej 38, zasłaniała się tajemnicą zawodową.

Obecnie zeznaje kurator Józefa Pawlaka (128-letniego właściciela nieruchomości).
 


źródło: dorzeczy.pl, tvp info, twitter


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
ks. Marek
Radomski

Ks. Marek Radomski: Ojciec to ten, co rodzi do wartości
Kilka refleksji wokół gali wyboru Nauczyciela Roku
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Górale i prawosławie
Jan Paweł II dał najkrótszy wykład na temat hierarchii ważności spraw, jaka ma obowiązywać w Kościele rzymskokatolickim.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Kolejny przedstawiciel naszej "elyty" na skargach w niemieckich mediach...
W rozmowie ze "Spiegel Online" autor scenariuszy fimowych, Maciej Karpiński mówi o "obawach (strachach) twórców kina w swoim kraju i o próbach wpływania rządu na produkcję filmową".
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.