loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[transmisja online] Komisja Weryfikacyjna przesłuchała kuratora rzekomego spadkobiercy kamienicy
Opublikowano dnia 16.01.2018 16:03
Dzisiaj przed południem komisja weryfikacyjna kierowana przez Patryka Jakiego rozpoczęła przesłuchania w sprawie kamienicy przy ulicy Łochowskiej 38 na warszawskiej Pradze. 

screen video
Przesłuchano dzisiaj m.in. burmistrza Pragi-Północ Wojciecha Zabłockiego. Właśnie on zablokował decyzję reprywatyzacyjną wydaną na blisko 128-letniego właściciela, który – jak się później okazało – nie żył od ponad 60 lat. Polityk mówił, że w związku z jego decyzją wywierano na niego naciski i grożono mu pozwami. 
 
Następnie Komisja Weryfikacyjna bezskutecznie usiłowała przesłuchać wezwaną w charakterze świadka urzędniczkę warszawskiego ratusza Annę Zwierz. Radca prawny, pytana o okoliczności wydania decyzji zwrotowej kamienicy przy Łochowskiej 38, zasłaniała się tajemnicą zawodową.

Obecnie zeznaje kurator Józefa Pawlaka (128-letniego właściciela nieruchomości).
 


źródło: dorzeczy.pl, tvp info, twitter


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Przemysław
Jarasz

Lekarz ginekolog podejrzany o zgwałcenie pacjentki i molestowanie innych. Został zatrzymany przez policję
50-letni lekarz ginekolog z Zabrza jest podejrzany o zgwałcenie, a także doprowadzenie czterech pacjentek do poddania się tzw. innym czynnościom seksualnym. Został już zatrzymany przez miejscową policję prowadzącą śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zabrzu. Podejrzany medyk został objęty m.in. policyjnym dozorem i absolutnym zakazem wykonywania zawodu. Grozi mu kara do 12 lat więzienia. Śledczy nie wykluczają, że ofiar lekarza może być więcej i apelują do kobiet, które mogły być pokrzywdzone przez zatrzymanego ginekologa, o zgłaszanie się na policję lub do prokuratury.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Jan Vincent Rostowski pluje pod wiatr
Ciekawe, kogo chciał obrazić i sprowokować Sztukmistrz z Londynu Jan Vincent Rostowski; Kornela Morawieckiego, premiera Mateusza Morawieckiego, a może śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, w związku z 10-tą rocznicą jego odważnej akcji w Gruzji, swym ostatnim, głupawym i aroganckim wpisem w mediach społecznościowych.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Człowiek Putina objęty zakazem wjazdu do UE w związku z aneksją Krymu przyjęty w Berlinie
Rząd niemiecki nie miał żadnych skrupułów przyjąć w Berlinie (niemalże w tajemnicy) szefa sztabu generalnego Rosji, Walerija Gierasimowa.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.