loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Austria planuje wprowadzić swoje 500+
Opublikowano dnia 16.01.2018 14:05
Jak informuje Geopolitical Intelligence Services, rząd Austrii pod wodzą Sebastiana Kurza planuje wprowadzić swoją wersję prorodzinnego programu 500 plus. 

By Österreichische Außenministerium - Rat Auswärtige AngelegenheitenUploaded by Ailura - Wikipedia Commons, CC BY 2.0
Program przewiduje plan ulg podatkowych dla rodzin. Zakłada roczną ulgę podatkową w wysokości 1500 euro na jedno dziecko do 18. roku życia. Tę kwotę będzie mógł odliczyć rodzic zarabiający mniej niż 1700 euro miesięcznie. Powyżej tej kwoty ulga będzie proporcjonalnie mniejsza. Osoby niepłacące podatków będą mogły liczyć na zasiłki.

Program nosi tytuł "Rodzinny bonus plus" i ma wejść w życie w styczniu 2019 roku. Rząd Sebastiana Kurza twierdzi, że będzie to największa reforma podatkowa w historii kraju. Z ulg może skorzystać 700 tys. austriackich rodzin, a ich wartość wynosi około 1,5mld euro rocznie.

źródło: interia.pl

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Odszedł weteran spod Tobruku i spod Monte Cassino
Na trumnie, a potem na grobie podpułkownika Mieczysława Heroda na pewno nie zabraknie czerwonych maków.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Najdłuższy protest nowoczesnej Europy
Do bloku, w którym mieszkali Hiobowscy, wprowadziło się młode małżeństwo. Nie dość, że pochodzili z maleńkiej wioski, to na dodatek ta wioska była koło Pawełkowic. Te oto podwójne kompleksy były zapewne przyczyną tego, że młoda małżonka bardzo szybko chciała zostać osobą miastową. Przypadkiem spotkała mamę Wiktymiusza, zwierzyła jej się ze swojego problemu. A mama Wiktymiusza namówiła ją aby się zapisała do kierowanego przez siebie koła Komitetu Obrony Dewiacji. W kole tym była już mama Łukaszka, która zaprosiła swoją szefową i neofitkę na sojową latte i kanapkę z salcesonem z promocji.
avatar
Barbara
Piela

[video] Nowa animacja Barbary Pieli: "Nowoczesna. Ugotowani"
Nowa animacja Barbary Pieli
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.