loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Austria planuje wprowadzić swoje 500+
Opublikowano dnia 16.01.2018 14:05
Jak informuje Geopolitical Intelligence Services, rząd Austrii pod wodzą Sebastiana Kurza planuje wprowadzić swoją wersję prorodzinnego programu 500 plus. 

By Österreichische Außenministerium - Rat Auswärtige AngelegenheitenUploaded by Ailura - Wikipedia Commons, CC BY 2.0
Program przewiduje plan ulg podatkowych dla rodzin. Zakłada roczną ulgę podatkową w wysokości 1500 euro na jedno dziecko do 18. roku życia. Tę kwotę będzie mógł odliczyć rodzic zarabiający mniej niż 1700 euro miesięcznie. Powyżej tej kwoty ulga będzie proporcjonalnie mniejsza. Osoby niepłacące podatków będą mogły liczyć na zasiłki.

Program nosi tytuł "Rodzinny bonus plus" i ma wejść w życie w styczniu 2019 roku. Rząd Sebastiana Kurza twierdzi, że będzie to największa reforma podatkowa w historii kraju. Z ulg może skorzystać 700 tys. austriackich rodzin, a ich wartość wynosi około 1,5mld euro rocznie.

źródło: interia.pl

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Przemysław
Jarasz

Lekarz ginekolog podejrzany o zgwałcenie pacjentki i molestowanie innych. Został zatrzymany przez policję
50-letni lekarz ginekolog z Zabrza jest podejrzany o zgwałcenie, a także doprowadzenie czterech pacjentek do poddania się tzw. innym czynnościom seksualnym. Został już zatrzymany przez miejscową policję prowadzącą śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zabrzu. Podejrzany medyk został objęty m.in. policyjnym dozorem i absolutnym zakazem wykonywania zawodu. Grozi mu kara do 12 lat więzienia. Śledczy nie wykluczają, że ofiar lekarza może być więcej i apelują do kobiet, które mogły być pokrzywdzone przez zatrzymanego ginekologa, o zgłaszanie się na policję lub do prokuratury.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Jan Vincent Rostowski pluje pod wiatr
Ciekawe, kogo chciał obrazić i sprowokować Sztukmistrz z Londynu Jan Vincent Rostowski; Kornela Morawieckiego, premiera Mateusza Morawieckiego, a może śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, w związku z 10-tą rocznicą jego odważnej akcji w Gruzji, swym ostatnim, głupawym i aroganckim wpisem w mediach społecznościowych.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Człowiek Putina objęty zakazem wjazdu do UE w związku z aneksją Krymu przyjęty w Berlinie
Rząd niemiecki nie miał żadnych skrupułów przyjąć w Berlinie (niemalże w tajemnicy) szefa sztabu generalnego Rosji, Walerija Gierasimowa.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.