loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[VIDEO]Jacek Sasin: "Nie planujemy likwidacji Ministerstwa Cyfryzacji"
Opublikowano dnia 16.01.2018 11:29
W rozmowie z Radiową Jedynką przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin powiedział o przyszłości Ministerstwa Cyfryzacji

Youtube.com

 Mamy jasny komunikat sformułowany przez rzecznik rządu, już kilka dni temu, że nie ma planów w tej chwili likwidacji tego ministerstwa, chociaż pamiętajmy, że struktura rządu się zmienia i może się zmieniać w przyszłości, ale w tej chwili nie – powiedział minister Sasin 

Sasin przyznał, że premier Morawiecki obecnie sam będzie kierował resortem cyfryzacji

 W tej chwili premier zdecydował, że będzie sam osobiście kierował tym ministerstwem. Premier ma już takie doświadczenia, bo jako premier przez kilka tygodni kierował jednocześnie Ministerstwem Finansów i Rozwoju – podkreślił  Jacek Sasin.

Sasin na antenie Radiowej Jedynki przypomniał, że wyznaczono  ministra  Marka Zagórskiego, który będzie na co dzień kierował minsiterstwem. Zagórki wcześniej był sekretarzem stanu w resorcie cyfryzacji. 

Minister również zdementował plotki dotyczące przyspieszonych wyborów parlamentarnych

Ten rząd ma ten komfort posiadania większości parlamentarnej. Nie musi zabiegać o każdy głos. Nie ma dzisiaj żadnego powodu, aby przyśpieszać wybory - powiedział Jacek Sasin 


Źródło: Polskie Radio, wprost.pl

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Trzaskowski złoży też wniosek o delegalizację KPP?
Jeśli nie podoba mu się tylko ON-R, a nie przeszkadza mu KPP to znaczy, że jest stronniczy, wybiórczo traktuje przytoczone wyżej artykuły Konstytucji i Kodeksu karnego oraz wyraźnie sympatyzuje z komunistami.
avatar
Przemysław
Jarasz

Lekarz ginekolog podejrzany o zgwałcenie pacjentki i molestowanie innych. Został zatrzymany przez policję
50-letni lekarz ginekolog z Zabrza jest podejrzany o zgwałcenie, a także doprowadzenie czterech pacjentek do poddania się tzw. innym czynnościom seksualnym. Został już zatrzymany przez miejscową policję prowadzącą śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zabrzu. Podejrzany medyk został objęty m.in. policyjnym dozorem i absolutnym zakazem wykonywania zawodu. Grozi mu kara do 12 lat więzienia. Śledczy nie wykluczają, że ofiar lekarza może być więcej i apelują do kobiet, które mogły być pokrzywdzone przez zatrzymanego ginekologa, o zgłaszanie się na policję lub do prokuratury.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Jan Vincent Rostowski pluje pod wiatr
Ciekawe, kogo chciał obrazić i sprowokować Sztukmistrz z Londynu Jan Vincent Rostowski; Kornela Morawieckiego, premiera Mateusza Morawieckiego, a może śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, w związku z 10-tą rocznicą jego odważnej akcji w Gruzji, swym ostatnim, głupawym i aroganckim wpisem w mediach społecznościowych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.