loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Cezary Krysztopa na antenie TVP Info: "Kryteria zmian w rządzie nie były dla wyborców jasne"
Opublikowano dnia 15.01.2018 13:34
"Kryteria zmian w rządzie nie były dla wyborców do końca jasne" powiedział dziś na antenie TVP Info Cezary Krysztopa. Dodał, ze nie wiadomo na jakiej podstawie z rządu odeszli Antoni Macierewicz a Beata Szydło przestała pełnić funkcję premiera. Krysztopa po godzinie 13. komentował bieżące sprawy polityczne.

printscreen

Na antenie Krysztopa wypowiedział się również w sprawie najnowszego sondażu poparcia dla partii politycznych. Według badań  IPSOS tendencje wyborcze są wciąż bardzo korzystne dla rządzących, którzy notują rekordowe poparcie. "Być może opozycja nie dotrwa do wyborów" - stwierdził Krysztopa. 

Publicysta Tygodnika Solidarność mówił również o komisji reprywatyzacyjnej. Zaznaczając, że nie jest prawnikiem, wyraził wątpliwość, czy czasem jednej decyzji administracyjnej nie da się uchylić inną decyzją administracyjną. Zwrócił za to uwagę, że dobrze by było, aby komisja zajęła się reprywatyzacją nie tylko w Warszawie ale także w innych miastach Polski, w tym Łodzi.

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Schetyna dehumanizuje elektorat PiS i chce zostać premierem
Na każdej kolejnej konwencji wyborczej Platformy i Nowoczesnej, Grzegorz Schetyna niewiele mówi o programie, który obydwa ugrupowania chcą realizować w samorządach, a przede wszystkim atakuje Prawo i Sprawiedliwość i dehumanizuje elektorat tego ugrupowania.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Wg. wielu Polaków, niektórzy widok pięknych, polskich Tatr, winni oglądać tylko zza krat
Były minister, specjalista od wyprzedaży majątku narodowego, eurodeputowany PO J.Lewandowski w kontekście odzyskania przez Polskę i polski rząd kolejki na Kasprowy Wierch drwiąco oświadczył zdumionym Polakom, że „Naszych pięknych Tatr na szczęście nie trzeba nacjonalizować - repolonizować….”.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Taśmy, Tusk, Berlin i … pomarańcze
Najpierw ogłasza się, ze na tych taśmach jest coś o kupowaniu mieszkań na słupa, po czym następnego dnia publikuje się taśmę, na której tego wątku jakoś nie ma. Ale medialne „grzanie” było, tytuły i oskarżenia pozostały.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.