loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Cezary Krysztopa na antenie TVP Info: "Kryteria zmian w rządzie nie były dla wyborców jasne"
Opublikowano dnia 15.01.2018 13:34
"Kryteria zmian w rządzie nie były dla wyborców do końca jasne" powiedział dziś na antenie TVP Info Cezary Krysztopa. Dodał, ze nie wiadomo na jakiej podstawie z rządu odeszli Antoni Macierewicz a Beata Szydło przestała pełnić funkcję premiera. Krysztopa po godzinie 13. komentował bieżące sprawy polityczne.

printscreen

Na antenie Krysztopa wypowiedział się również w sprawie najnowszego sondażu poparcia dla partii politycznych. Według badań  IPSOS tendencje wyborcze są wciąż bardzo korzystne dla rządzących, którzy notują rekordowe poparcie. "Być może opozycja nie dotrwa do wyborów" - stwierdził Krysztopa. 

Publicysta Tygodnika Solidarność mówił również o komisji reprywatyzacyjnej. Zaznaczając, że nie jest prawnikiem, wyraził wątpliwość, czy czasem jednej decyzji administracyjnej nie da się uchylić inną decyzją administracyjną. Zwrócił za to uwagę, że dobrze by było, aby komisja zajęła się reprywatyzacją nie tylko w Warszawie ale także w innych miastach Polski, w tym Łodzi.

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Trzaskowski złoży też wniosek o delegalizację KPP?
Jeśli nie podoba mu się tylko ON-R, a nie przeszkadza mu KPP to znaczy, że jest stronniczy, wybiórczo traktuje przytoczone wyżej artykuły Konstytucji i Kodeksu karnego oraz wyraźnie sympatyzuje z komunistami.
avatar
Przemysław
Jarasz

Lekarz ginekolog podejrzany o zgwałcenie pacjentki i molestowanie innych. Został zatrzymany przez policję
50-letni lekarz ginekolog z Zabrza jest podejrzany o zgwałcenie, a także doprowadzenie czterech pacjentek do poddania się tzw. innym czynnościom seksualnym. Został już zatrzymany przez miejscową policję prowadzącą śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zabrzu. Podejrzany medyk został objęty m.in. policyjnym dozorem i absolutnym zakazem wykonywania zawodu. Grozi mu kara do 12 lat więzienia. Śledczy nie wykluczają, że ofiar lekarza może być więcej i apelują do kobiet, które mogły być pokrzywdzone przez zatrzymanego ginekologa, o zgłaszanie się na policję lub do prokuratury.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Jan Vincent Rostowski pluje pod wiatr
Ciekawe, kogo chciał obrazić i sprowokować Sztukmistrz z Londynu Jan Vincent Rostowski; Kornela Morawieckiego, premiera Mateusza Morawieckiego, a może śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, w związku z 10-tą rocznicą jego odważnej akcji w Gruzji, swym ostatnim, głupawym i aroganckim wpisem w mediach społecznościowych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.