loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Cezary Krysztopa na antenie TVP Info: "Kryteria zmian w rządzie nie były dla wyborców jasne"
Opublikowano dnia 15.01.2018 13:34
"Kryteria zmian w rządzie nie były dla wyborców do końca jasne" powiedział dziś na antenie TVP Info Cezary Krysztopa. Dodał, ze nie wiadomo na jakiej podstawie z rządu odeszli Antoni Macierewicz a Beata Szydło przestała pełnić funkcję premiera. Krysztopa po godzinie 13. komentował bieżące sprawy polityczne.

printscreen

Na antenie Krysztopa wypowiedział się również w sprawie najnowszego sondażu poparcia dla partii politycznych. Według badań  IPSOS tendencje wyborcze są wciąż bardzo korzystne dla rządzących, którzy notują rekordowe poparcie. "Być może opozycja nie dotrwa do wyborów" - stwierdził Krysztopa. 

Publicysta Tygodnika Solidarność mówił również o komisji reprywatyzacyjnej. Zaznaczając, że nie jest prawnikiem, wyraził wątpliwość, czy czasem jednej decyzji administracyjnej nie da się uchylić inną decyzją administracyjną. Zwrócił za to uwagę, że dobrze by było, aby komisja zajęła się reprywatyzacją nie tylko w Warszawie ale także w innych miastach Polski, w tym Łodzi.

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Odszedł weteran spod Tobruku i spod Monte Cassino
Na trumnie, a potem na grobie podpułkownika Mieczysława Heroda na pewno nie zabraknie czerwonych maków.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Najdłuższy protest nowoczesnej Europy
Do bloku, w którym mieszkali Hiobowscy, wprowadziło się młode małżeństwo. Nie dość, że pochodzili z maleńkiej wioski, to na dodatek ta wioska była koło Pawełkowic. Te oto podwójne kompleksy były zapewne przyczyną tego, że młoda małżonka bardzo szybko chciała zostać osobą miastową. Przypadkiem spotkała mamę Wiktymiusza, zwierzyła jej się ze swojego problemu. A mama Wiktymiusza namówiła ją aby się zapisała do kierowanego przez siebie koła Komitetu Obrony Dewiacji. W kole tym była już mama Łukaszka, która zaprosiła swoją szefową i neofitkę na sojową latte i kanapkę z salcesonem z promocji.
avatar
Barbara
Piela

[video] Nowa animacja Barbary Pieli: "Nowoczesna. Ugotowani"
Nowa animacja Barbary Pieli
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.