loading
Proszę czekać...
Cezary Krysztopa na antenie TVP Info: "Kryteria zmian w rządzie nie były dla wyborców jasne"
Opublikowano dnia 15.01.2018 13:34
"Kryteria zmian w rządzie nie były dla wyborców do końca jasne" powiedział dziś na antenie TVP Info Cezary Krysztopa. Dodał, ze nie wiadomo na jakiej podstawie z rządu odeszli Antoni Macierewicz a Beata Szydło przestała pełnić funkcję premiera. Krysztopa po godzinie 13. komentował bieżące sprawy polityczne.

printscreen

Na antenie Krysztopa wypowiedział się również w sprawie najnowszego sondażu poparcia dla partii politycznych. Według badań  IPSOS tendencje wyborcze są wciąż bardzo korzystne dla rządzących, którzy notują rekordowe poparcie. "Być może opozycja nie dotrwa do wyborów" - stwierdził Krysztopa. 

Publicysta Tygodnika Solidarność mówił również o komisji reprywatyzacyjnej. Zaznaczając, że nie jest prawnikiem, wyraził wątpliwość, czy czasem jednej decyzji administracyjnej nie da się uchylić inną decyzją administracyjną. Zwrócił za to uwagę, że dobrze by było, aby komisja zajęła się reprywatyzacją nie tylko w Warszawie ale także w innych miastach Polski, w tym Łodzi.

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: przeznaczenie
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Marian
Panic

Apel Karczewskiego do Polonii o obronę imienia Polski niemieckie media naz. "wezwaniem do denuncjowania"
- "Denunziationsaufruf aus Warschau. Berlin setzt auf Vernunft der Polen in Deutschland" - Co oni mają z tym "denuncjowaniem"? Apel marszałka senatu do Polaków na świecie, aby angażować się na rzecz obrony dobrego imienia Polski, wszystkie niemieckie gazety nazywają "wezwaniem do denuncjowania". Ktoś kiedyś słusznie zauważył, że to nie RFN przyłączyło NRD, tylko odwrotnie.
avatar
Adrian
Wachowiak

Tolerancjonizm to pałka politycznej poprawności, ale premier Morawiecki nie może się dać przestraszyć
Któż nie chce być tolerancyjny? Za sprawą terroru politycznej poprawności w dzisiejszym świecie określenie “jesteś nietolerancyjny” urosło do rangi jednej z najcięższych obelg. Każdy komu skutecznie uda się przypiąć łatkę osoby nietolerancyjnej nie ma czego szukać na światowych salonach, dzięki mediom musi się liczyć z ostracyzmem, kariera zawodowa zazwyczaj staje pod dużym znakiem zapytania, a bajońskie sumy na odszkodowania są codziennością.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.