loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Prof. Sławomir Cenckiewicz: Ministrowi Macierewiczowi dziękuję, ministrowi Błaszczakowi gratuluję
Opublikowano dnia 10.01.2018 01:27
- Dzień pożegnań i powitań! Ministrowi Antoniemu Macierewiczowi dziękuję za dwa lata niesamowitego doświadczenia, ale też sporych wyzwań i ciężkiej pracy. - pisze historyk i publicysta prof. Sławomir Cenckiewicz dyrektor Wojskowego Biura Historycznego im. gen. broni Kazimierza Sosnkowskiego komentując efekty rekonstrukcji rządu w zakresie ministerstwa obrony narodowej

screen YouTube

-  Nowemu ministrowi - Mariuszowi Błaszczakowi gratuluję nominacji i życzę samych sukcesów w kierowaniu resortem obrony narodowej. Dla Polski!


- pisze prof. sławomir Cenckiewicz
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Znika pomnik generała, "który się kulom nie kłaniał"
Świerczewski był aktywnym działaczem komunistycznym, który walczył przeciwko Polsce w 1920 roku jako oficer Armii Czerwonej.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Jeśli kłamstwu dać godzinę przewagi, to prawda już go nigdy nie dogoni
Gdzieś przeczytałem (mniejsza o to gdzie), że przegrywamy, a właściwie już przegraliśmy z kretesem "bitwę o prawdę historyczną" w sieci. Na podstawie jakichś tam kryteriów i statystyk ktoś doszedł do takich właśnie bardzo ponurych i masochistycznych wniosków. 
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wzrost PKB w IV kw. 2017 roku wynoszący aż 5,1 proc., dobrym prognostykiem na rok 2018
Główny Urząd Statystyczny (GUS) podał w poprzednim tygodniu wstępne szacunki wzrostu Produktu Krajowego Brutto (PKB) w IV kwartale 2017 roku, z których wynika, że wzrost ten wyniósł aż 5,1 proc. w porównaniu do IV kwartału 2016 roku.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.