loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Prof. Sławomir Cenckiewicz: Ministrowi Macierewiczowi dziękuję, ministrowi Błaszczakowi gratuluję
Opublikowano dnia 10.01.2018 01:27
- Dzień pożegnań i powitań! Ministrowi Antoniemu Macierewiczowi dziękuję za dwa lata niesamowitego doświadczenia, ale też sporych wyzwań i ciężkiej pracy. - pisze historyk i publicysta prof. Sławomir Cenckiewicz dyrektor Wojskowego Biura Historycznego im. gen. broni Kazimierza Sosnkowskiego komentując efekty rekonstrukcji rządu w zakresie ministerstwa obrony narodowej

screen YouTube

-  Nowemu ministrowi - Mariuszowi Błaszczakowi gratuluję nominacji i życzę samych sukcesów w kierowaniu resortem obrony narodowej. Dla Polski!


- pisze prof. sławomir Cenckiewicz
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Ryszard
Czarnecki

Taśmy, Tusk, Berlin i … pomarańcze
Najpierw ogłasza się, ze na tych taśmach jest coś o kupowaniu mieszkań na słupa, po czym następnego dnia publikuje się taśmę, na której tego wątku jakoś nie ma. Ale medialne „grzanie” było, tytuły i oskarżenia pozostały.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Wg. wielu Polaków, niektórzy widok pięknych, polskich Tatr, winni oglądać tylko zza krat
Były minister, specjalista od wyprzedaży majątku narodowego, eurodeputowany PO J.Lewandowski w kontekście odzyskania przez Polskę i polski rząd kolejki na Kasprowy Wierch drwiąco oświadczył zdumionym Polakom, że „Naszych pięknych Tatr na szczęście nie trzeba nacjonalizować - repolonizować….”.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Schetyna dehumanizuje elektorat PiS i chce zostać premierem
Na każdej kolejnej konwencji wyborczej Platformy i Nowoczesnej, Grzegorz Schetyna niewiele mówi o programie, który obydwa ugrupowania chcą realizować w samorządach, a przede wszystkim atakuje Prawo i Sprawiedliwość i dehumanizuje elektorat tego ugrupowania.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.