loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Prof. Sławomir Cenckiewicz: Ministrowi Macierewiczowi dziękuję, ministrowi Błaszczakowi gratuluję
Opublikowano dnia 10.01.2018 01:27
- Dzień pożegnań i powitań! Ministrowi Antoniemu Macierewiczowi dziękuję za dwa lata niesamowitego doświadczenia, ale też sporych wyzwań i ciężkiej pracy. - pisze historyk i publicysta prof. Sławomir Cenckiewicz dyrektor Wojskowego Biura Historycznego im. gen. broni Kazimierza Sosnkowskiego komentując efekty rekonstrukcji rządu w zakresie ministerstwa obrony narodowej

screen YouTube

-  Nowemu ministrowi - Mariuszowi Błaszczakowi gratuluję nominacji i życzę samych sukcesów w kierowaniu resortem obrony narodowej. Dla Polski!


- pisze prof. sławomir Cenckiewicz
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Odszedł weteran spod Tobruku i spod Monte Cassino
Na trumnie, a potem na grobie podpułkownika Mieczysława Heroda na pewno nie zabraknie czerwonych maków.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Najdłuższy protest nowoczesnej Europy
Do bloku, w którym mieszkali Hiobowscy, wprowadziło się młode małżeństwo. Nie dość, że pochodzili z maleńkiej wioski, to na dodatek ta wioska była koło Pawełkowic. Te oto podwójne kompleksy były zapewne przyczyną tego, że młoda małżonka bardzo szybko chciała zostać osobą miastową. Przypadkiem spotkała mamę Wiktymiusza, zwierzyła jej się ze swojego problemu. A mama Wiktymiusza namówiła ją aby się zapisała do kierowanego przez siebie koła Komitetu Obrony Dewiacji. W kole tym była już mama Łukaszka, która zaprosiła swoją szefową i neofitkę na sojową latte i kanapkę z salcesonem z promocji.
avatar
Barbara
Piela

[video] Nowa animacja Barbary Pieli: "Nowoczesna. Ugotowani"
Nowa animacja Barbary Pieli
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.