loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Minister Macierewicz: Zawsze gdy rozmawiam z zagranicznymi partnerami przywołuję sprawę Smoleńska
Opublikowano dnia 09.01.2018 00:09
- Zawsze gdy rozmawiam o sprawach międzynarodowych, mówię o naszych partnerach zagranicznych, zawsze przywołuję sprawę konieczności wyjaśnienia przez Polskę sprawy dramatu smoleńskiego. Nie ma takiej rozmowy, w której tej kwestii bym nie podniósł. I zawsze to się łączy ze strony ,moich rozmówców z pełnym zrozumieniem i akceptacją - mówił w Telewizji Republika minister obrony narodowej Antoni Macierewicz

screen YouTube

- Jeżeli dopuścimy do zaniechania wyjaśnienia sprawy smoleńskiej, to w istocie zgodzimy się na to, że polska niepodległość będzie nieustannie kwestionowna, nieustannie poddawana w watpliwość, nieustannie będzie bardzo bardzo krucha, nie tylko w sensie gospodarczym, politycznym, militarnym, ale w tym najważniejszym, duchowym


- mówił Antoni Macierewicz

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Dekalog na szkołach
Wójt tłumaczy, że zareagował na to, jak katolicy traktowani są na Zachodzie, gdzie dyskryminuje się ich, a promuje zło moralne w postaci aborcji, eutanazji, związków homoseksualnych.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Czy Poroszenko zaryzykuje pokerowe zagranie?
Choć wybory prezydenckie na Ukrainie dopiero za 9 miesięcy, a parlamentarne jeszcze później, to wszystko wskazuje na to, że zasadnicze rozstrzygnięcia polityczne mogą mieć miejsce w najbliższych tygodniach, jeśli nie dniach.
avatar
Portal
Stoczniowy

Portal Stoczniowy: US Navy - nowy niszczyciel rakietowy typu Arleigh Burke odebrany
Marynarka wojenna Stanów Zjednoczonych US Navy odebrała nowy okręt. To niszczyciel USS Thomas Hudner, wyposażony w kierowane pociski rakietowe Tomahawk. Okręt zbudowała amerykańska stocznia General Dynamics Bath Iron Works.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.