loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Minister Macierewicz: Zawsze gdy rozmawiam z zagranicznymi partnerami przywołuję sprawę Smoleńska
Opublikowano dnia 09.01.2018 00:09
- Zawsze gdy rozmawiam o sprawach międzynarodowych, mówię o naszych partnerach zagranicznych, zawsze przywołuję sprawę konieczności wyjaśnienia przez Polskę sprawy dramatu smoleńskiego. Nie ma takiej rozmowy, w której tej kwestii bym nie podniósł. I zawsze to się łączy ze strony ,moich rozmówców z pełnym zrozumieniem i akceptacją - mówił w Telewizji Republika minister obrony narodowej Antoni Macierewicz

screen YouTube

- Jeżeli dopuścimy do zaniechania wyjaśnienia sprawy smoleńskiej, to w istocie zgodzimy się na to, że polska niepodległość będzie nieustannie kwestionowna, nieustannie poddawana w watpliwość, nieustannie będzie bardzo bardzo krucha, nie tylko w sensie gospodarczym, politycznym, militarnym, ale w tym najważniejszym, duchowym


- mówił Antoni Macierewicz

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Adrian
Wachowiak

Wachowiak: Co Prezydent zrobił dla wyjaśnienia Smoleńska? Sakiewicz, Zybertowicz i TweetUp w Republice
Nie ustają emocje związane z rekontrukcją rządu, a w szczególności związane z odwołaniem ministra ON Antoniego Macierewicza i roli prezydenta Andrzeja Dudy w tym procesie. Wczoraj w internecie znów lekko się zagotowało. Tym razem poszło o słowa Tomasza Sakiewicza, który stwierdził, że prezydent RP jest “benficjentem” katastrofy smoleńskiej i że jako urzędująca głowa państwa nie zrobił nic dla jej wyjaśnienia.
avatar
Graf
Zero

[Grafzero vlog literacki]: "Miłość" Igancy Karpowicz - recenzja
Czym zachwyca się Salon?
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Wciąż głośno o filmie z naszą Rołzą von Thun und Soweiter, ale to nie jedyna taka produkcja
Wciąż głośno o antypolskim filmie z naszą Rołzą von Thun und Soweiter w roli głównej, ale nie jest to jedyna tego rodzaju produkcja w niemieckich państwowych mediach z ostatnich dni. I zapewniam, że bywają jeszcze bardziej wredne.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.