loading
Proszę czekać...
Z koroną królów nie tak źle. Jacek Kurski: Uważam, że to nasz sukces
Opublikowano dnia 08.01.2018 09:47
Pierwszy odcinek Korony Królów oglądało według TVP 4,2 mln widzów. Zdaniem Nielsena widzów było o 500 tyś mniej. „Liczyłem na takie wyniki” - skomentował debiut Jacek Kurski.

TVP, materiały promocyjne
Według danych oglądalności niewielu widzów wyłączyło telewizor lub zmieniło kanał w czasie trwania filmu. 

Wielu krytyków filmowych zarzuca serialowi, że został wyprodukowany zbyt małym kosztem, niedociągnięcia scenariuszowe i sztuczną grę. aktorską. 

Korona Królów to serial telewizyjny, którego akcja toczy się w średniowiecznej Polsce. „Uważam to za nasz sukces, że udało się nam wyprodukować telenowelę, która w atrakcyjny i zrozumiały sposób dla widza przedstawia historię Polski” - mówi Jacek Kurski.
 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Czy Poroszenko zaryzykuje pokerowe zagranie?
Choć wybory prezydenckie na Ukrainie dopiero za 9 miesięcy, a parlamentarne jeszcze później, to wszystko wskazuje na to, że zasadnicze rozstrzygnięcia polityczne mogą mieć miejsce w najbliższych tygodniach, jeśli nie dniach.
avatar
Portal
Stoczniowy

Portal Stoczniowy: US Navy - nowy niszczyciel rakietowy typu Arleigh Burke odebrany
Marynarka wojenna Stanów Zjednoczonych US Navy odebrała nowy okręt. To niszczyciel USS Thomas Hudner, wyposażony w kierowane pociski rakietowe Tomahawk. Okręt zbudowała amerykańska stocznia General Dynamics Bath Iron Works.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Trzeba wznieść w Krakowie dwa obiecane kombatantom pomniki
Okazja jest znakomita: rok stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.