loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] R.Czarnecki: Alergiczna reakcja polityków może świadczyć, że gmach kłamstwa zaczyna się sypać
Opublikowano dnia 07.01.2018 11:59
W programie "Woronicza 17" Ryszard Czarnecki odniósł się do materiału z lądowania samolotu MIG-29 pod Warszawą.

print screen/TT
Rzecz jasna nikt nie twieredzi, że było to takie samo drzewo, jakie było pod Smoleńskiem. Natomist sytuacja, w której widzimy, że samolot dużo mniej ciężki, dużo lżejszy (...) ściął tak dużą ilość drzew i pilot przeżył, a samolot zniszczony, ale jest w takim stanie, że można go swobodnie badać, no warto pokusić się o pewne analogie
- mówił.
 
Myślę, że nikt, kto ma dobrą wolę, nie powinien się odrzucić sprawdzenia przynajmniej tego. Wydaje mi się, że alergiczna reakcja niektórych polityków na ten materiał może świadczyć o tym, że czują, że ten gmach kłamstwa zaczyna się sypać
- dodał.

 

źródło: TT, TVP

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Dekalog na szkołach
Wójt tłumaczy, że zareagował na to, jak katolicy traktowani są na Zachodzie, gdzie dyskryminuje się ich, a promuje zło moralne w postaci aborcji, eutanazji, związków homoseksualnych.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Czy Poroszenko zaryzykuje pokerowe zagranie?
Choć wybory prezydenckie na Ukrainie dopiero za 9 miesięcy, a parlamentarne jeszcze później, to wszystko wskazuje na to, że zasadnicze rozstrzygnięcia polityczne mogą mieć miejsce w najbliższych tygodniach, jeśli nie dniach.
avatar
Portal
Stoczniowy

Portal Stoczniowy: US Navy - nowy niszczyciel rakietowy typu Arleigh Burke odebrany
Marynarka wojenna Stanów Zjednoczonych US Navy odebrała nowy okręt. To niszczyciel USS Thomas Hudner, wyposażony w kierowane pociski rakietowe Tomahawk. Okręt zbudowała amerykańska stocznia General Dynamics Bath Iron Works.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.