loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] R.Czarnecki: Alergiczna reakcja polityków może świadczyć, że gmach kłamstwa zaczyna się sypać
Opublikowano dnia 07.01.2018 11:59
W programie "Woronicza 17" Ryszard Czarnecki odniósł się do materiału z lądowania samolotu MIG-29 pod Warszawą.

print screen/TT
Rzecz jasna nikt nie twieredzi, że było to takie samo drzewo, jakie było pod Smoleńskiem. Natomist sytuacja, w której widzimy, że samolot dużo mniej ciężki, dużo lżejszy (...) ściął tak dużą ilość drzew i pilot przeżył, a samolot zniszczony, ale jest w takim stanie, że można go swobodnie badać, no warto pokusić się o pewne analogie
- mówił.
 
Myślę, że nikt, kto ma dobrą wolę, nie powinien się odrzucić sprawdzenia przynajmniej tego. Wydaje mi się, że alergiczna reakcja niektórych polityków na ten materiał może świadczyć o tym, że czują, że ten gmach kłamstwa zaczyna się sypać
- dodał.

 

źródło: TT, TVP

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Adrian
Wachowiak

Wachowiak: Co Prezydent zrobił dla wyjaśnienia Smoleńska? Sakiewicz, Zybertowicz i TweetUp w Republice
Nie ustają emocje związane z rekontrukcją rządu, a w szczególności związane z odwołaniem ministra ON Antoniego Macierewicza i roli prezydenta Andrzeja Dudy w tym procesie. Wczoraj w internecie znów lekko się zagotowało. Tym razem poszło o słowa Tomasza Sakiewicza, który stwierdził, że prezydent RP jest “benficjentem” katastrofy smoleńskiej i że jako urzędująca głowa państwa nie zrobił nic dla jej wyjaśnienia.
avatar
Graf
Zero

[Grafzero vlog literacki]: "Miłość" Igancy Karpowicz - recenzja
Czym zachwyca się Salon?
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Wciąż głośno o filmie z naszą Rołzą von Thun und Soweiter, ale to nie jedyna taka produkcja
Wciąż głośno o antypolskim filmie z naszą Rołzą von Thun und Soweiter w roli głównej, ale nie jest to jedyna tego rodzaju produkcja w niemieckich państwowych mediach z ostatnich dni. I zapewniam, że bywają jeszcze bardziej wredne.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.