loading
Proszę czekać...
Scheuring-Wielgus:Proszę nie nazywać Obywateli RP niezrównoważonymi. Sellin:Pani też jest niezrównoważona
Opublikowano dnia 10.12.2017 11:14
Joanna Scheuring-wielgus w Śniadaniu Radia Zet- Nie zgadzam sie i protestuję przed tym co pan przed chwilą powiedział. Proszę n ie nazywać Obywateli RP ludzi niezrównoważonymi emocjonalnie. Ja ręczę za każdą osobę. Powiem panu dlaczego, dlatego, że kiedy oni protestują ja jestem z nimi. Wielokrotnie widziałam jak są traktowani przez policję. Wielokrotnie widziałam jak wykręcają ludziom ręce tylko dlatego, że stoja na ulicy. Ci ludzie manifestują w sposób pokojowy - Pani pokaże koszulkę, w której pani dzisiaj przyszła do studia - odpowiedział poseł PiS Jarosław Sellin - Pani też jest niezrównoważona emocjonalnie

screen TT
Joanna Scheuring-Wielgus przyszła w koszulce "Jarosław Kaczyński jest tchórzem"
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Agencja Moody's podwyższa prognozę wzrostu PKB, a Polska wśród rynków rozwiniętych
W ostatnich dniach mamy do czynienia z dwoma ważnymi zdarzeniami, które pokazują, że po blisko 3 latach rządów Prawa i Sprawiedliwości, agencje ratingowe wręcz na wyścigi podwyższają prognozy wzrostu gospodarczego dla Polski, a jednocześnie nasz kraj został przekwalifikowany z grupy rynków wschodzących do rynków rozwiniętych.
avatar
Jerzy
Bukowski

Wybite okno też można dobrze wykorzystać
Warto wyciągnąć odpowiednią naukę z tej lekcji.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Ustawa dereperacyjna
Wolna ciągnęła się niedziela. Mama Łukaszka ożywiała się tylko wtedy, kiedy w którejś ze stacji radiowych nadawano nowoczesny i postępowy przebój. Przebój został oparty na znanej piosence wykonywanej przez Mieczysława Fogga i wykonywali go artyści, którzy protestowali jak szaleni przeciwko obecnej władzy występując za pieniądze w publicznej telewizji.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.