loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Pożar na Dolnym Śląsku. Troje dzieci nie żyje
Opublikowano dnia 03.12.2017 10:12
Do tragicznej sytuacji doszło dziś w nocy w Piechowicach koło Jeleniej Góry, w wyniku pożaru zginęło troje dzieci w wielu 8, 6 i 4 lata.

pexels.com

Na miejsce szybko dotarły pierwsze zastępy strażaków. Pożar był już mocno rozwinięty. Strażacy zdążyli ewakuować 14 osób. Podczas akcji dotarła do nas informacja, że w środku mogą być jeszcze dzieci. Niestety po wejściu do budynku potwierdzono, że w mieszkaniu zmarło troje nieletnich

- mówi Krzysztof Zakrzewski ze Straży Pożarnej w Jeleniej Górze.

Służby biorące udział w akcji ratunkowej będą poddane pomocy psychologicznej ze względu na traumatyczność zdarzeń. Troje dzieci zostało znalezione na podłodze. Podejrzewa się, że próbowały się wydostać z domu.

źródło: wp.pl

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Niech KOD wymyśli coś nowego
Jeżeli protest społeczny ma odnieść pożądany przez jego organizatorów skutek, to musi być ciekawy i różnorodny.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Rabaty pełne Cybów
Jednym z ulubionych komentarzy zwolenników PiS, udzielających się w sieci w odniesieniu do przejawów czystej nienawiści pojawiających się w wypowiedziach zwolenników radykalnej opozycji jest ostrzeżenie przed wyhodowaniem kolejnego Cyby. Ja mam poważniejsze obawy. Wydaje mi się, że chodzi nie o hodowlę kolejnego Cyby a o cale rabaty Cybów. Rosnące, niestety, prawdopodobnie po obu stronach. Już nie sporu a pełnej zajadłości i pozbawionej zasad wojny.
avatar
Adam
Zyzman

Adam Zyzman: Powrót do "ery pary"
"Parowozjada" w Chabówce
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.