loading
Proszę czekać...
Pożar na Dolnym Śląsku. Troje dzieci nie żyje
Opublikowano dnia 03.12.2017 10:12
Do tragicznej sytuacji doszło dziś w nocy w Piechowicach koło Jeleniej Góry, w wyniku pożaru zginęło troje dzieci w wielu 8, 6 i 4 lata.

pexels.com

Na miejsce szybko dotarły pierwsze zastępy strażaków. Pożar był już mocno rozwinięty. Strażacy zdążyli ewakuować 14 osób. Podczas akcji dotarła do nas informacja, że w środku mogą być jeszcze dzieci. Niestety po wejściu do budynku potwierdzono, że w mieszkaniu zmarło troje nieletnich

- mówi Krzysztof Zakrzewski ze Straży Pożarnej w Jeleniej Górze.

Służby biorące udział w akcji ratunkowej będą poddane pomocy psychologicznej ze względu na traumatyczność zdarzeń. Troje dzieci zostało znalezione na podłodze. Podejrzewa się, że próbowały się wydostać z domu.

źródło: wp.pl

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Resortowy
Renegat

Wyniki sondażowe – subiektywna analiza
Pierwsze wyniki sondażowe po godz. 21:00, które dają zjednoczonej prawicy tylko, tak tylko 32,3 % uważam, mimo wszystko za porażkę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Niepodległościowa duma na ulicach Krakowa
Około 10 tysięcy uczniów z całej Małopolski przemaszerowało w piątek z Wawelu do parku im. doktora Henryka Jordana w ramach „Widowiska Dumy i Radości”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborcze esemesy
Mam nadzieję, że nikt, kto wysłał dzisiaj esemesa lub odbył rozmowę telefoniczną o kandydatach do samorządów nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.