loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Pożar na Dolnym Śląsku. Troje dzieci nie żyje
Opublikowano dnia 03.12.2017 10:12
Do tragicznej sytuacji doszło dziś w nocy w Piechowicach koło Jeleniej Góry, w wyniku pożaru zginęło troje dzieci w wielu 8, 6 i 4 lata.

pexels.com

Na miejsce szybko dotarły pierwsze zastępy strażaków. Pożar był już mocno rozwinięty. Strażacy zdążyli ewakuować 14 osób. Podczas akcji dotarła do nas informacja, że w środku mogą być jeszcze dzieci. Niestety po wejściu do budynku potwierdzono, że w mieszkaniu zmarło troje nieletnich

- mówi Krzysztof Zakrzewski ze Straży Pożarnej w Jeleniej Górze.

Służby biorące udział w akcji ratunkowej będą poddane pomocy psychologicznej ze względu na traumatyczność zdarzeń. Troje dzieci zostało znalezione na podłodze. Podejrzewa się, że próbowały się wydostać z domu.

źródło: wp.pl

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Plastynowanie gotówkowe
Przyglądam się młodym, interesująco inteligentnym, pracowitym inaczej kandydatom z wybitnie zasłużonej partii. O którą chodzi? Proszę odgadnąć. Przyglądam się bardzo dokładnie, a jak tak się przyglądam, to zauważam zadziwiające podobieństwo między nimi. Od Szczecina po Gdańsk, od Wrocławia po Inowrocław, od miasteczka po aglomerację. Jest coś, co ich wszystkich łączy. Co to takiego?
avatar
Historia W
Aspektach Różnych

19-20 czerwca 1574 r. - ucieczka króla Henryka Walezego z Polski
444 lata temu, w nocy z 19 na 20 czerwca 1574 r., król Polski Henryk z rodu Walezjuszy zbiegł ze stołecznego Krakowa i wraz z kilkoma zaufanymi osobami uciekł do rodzinnej Francji, by objąć tron po zmarłym bracie Karolu IX.
avatar
Portal
Stoczniowy

[Wywiad] Konrad Konefał: PGZ Stocznia Wojenna szuka 150 pracowników i liczy na nowe kontrakty
– Jeżeli pozyskamy kontrakty w takim kształcie, do jakiego dążymy, będziemy potrzebowali nawet 150 nowych pracowników w drugim półroczu tego roku. Poszukujemy głównie pracowników produkcyjnych o różnych specjalnościach stoczniowych. Chcemy również uzupełnić wakaty na stanowiskach projektantów i technologów. Szeroko zakrojoną rekrutację zaczynamy z końcem czerwca – mówi prezes zarządu PGZ Stoczni Wojennej Konrad Konefał w rozmowie z Portalem Stoczniowym.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.