loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Janusz Lewandowski [PO] w PE: Rząd toleruje ksenofobię i neofaszyzm na naszych ulicach
Opublikowano dnia 15.11.2017 16:41
"To co czuję, wyrażę słowami mojego rodaka, który dokonał desperackiego aktu samospalenia niedawno w centrum Warszawy. Jego słowa: wstydzę się, że muszę tłumaczyć moim zagranicznym znajomym, że Polska to nie to samo co polski rząd" - mówił podczas dzisiejszej debaty w Parlamencie Europejskim Janusz Lewandowski z Platformy Obywatelskiej.

Janusz Lewandowski, screen YT

Źródło tej debaty tkwi w polskim rządzie. Nadużycia mandatu, który był zdobyty w demokratycznych wyborach, ale pewnie ten mandat byłby słabszy ludzie wiedzieli, że głosują na szerokie rozdawnictwo pieniądza - bo to pomaga ubogim, ale zadłuża kraj - ale, że głosują również na deptanie ładu konstytucyjnego, niezawisłego sądownictwa, a także wycinanie ostatniej istniejącej puszczy na terenie Europy. Także ściganie uczestników pokojowej manifestacji, tolerowanie przejawów ksenofobii, rasizmu, neofaszyzmu na naszych ulicach


- powiedział europoseł Platformy Obywatelskiej.
 
źródło: twitter

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jacek
Wrona

Jacek Wrona: Na powitanie!
Melduję się w zacnym gronie blogerów "Tysola"!! Mam nadzieje, że mój pierwszy wpis nie będzie ostatnim! :-) I szacowna redakcja nie "zbanuje" mnie ku uciesze gawiedzi a moim pohańbieniu!
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Niemiecki dziennikarz o spotkaniu Trump-Merkel: "Czerwony dywan dla dyktatora"
Borys Reitschister jest byłym korespondentem niemieckich mediów w Moskwie, a dziś jednym z najbardziej ostrych krytyków Putina, a także niemieckiej polityki wobec Rosji. 
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Rozmowy Trump-Putin i wielodniowa histeria, rozmowy Merkel-Putin i medialna cisza
Po spotkaniu prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa z prezydentem Rosji Władimirem Putinem, które odbyło się 16 lipca w stolicy Finlandii- Helsinkach w części mediów w Polsce rozpętała się wielodniowa histeria, na temat przebiegu i treści rozmów między obydwoma przywódcami.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.