loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Janusz Lewandowski [PO] w PE: Rząd toleruje ksenofobię i neofaszyzm na naszych ulicach
Opublikowano dnia 15.11.2017 16:41
"To co czuję, wyrażę słowami mojego rodaka, który dokonał desperackiego aktu samospalenia niedawno w centrum Warszawy. Jego słowa: wstydzę się, że muszę tłumaczyć moim zagranicznym znajomym, że Polska to nie to samo co polski rząd" - mówił podczas dzisiejszej debaty w Parlamencie Europejskim Janusz Lewandowski z Platformy Obywatelskiej.

Janusz Lewandowski, screen YT

Źródło tej debaty tkwi w polskim rządzie. Nadużycia mandatu, który był zdobyty w demokratycznych wyborach, ale pewnie ten mandat byłby słabszy ludzie wiedzieli, że głosują na szerokie rozdawnictwo pieniądza - bo to pomaga ubogim, ale zadłuża kraj - ale, że głosują również na deptanie ładu konstytucyjnego, niezawisłego sądownictwa, a także wycinanie ostatniej istniejącej puszczy na terenie Europy. Także ściganie uczestników pokojowej manifestacji, tolerowanie przejawów ksenofobii, rasizmu, neofaszyzmu na naszych ulicach


- powiedział europoseł Platformy Obywatelskiej.
 
źródło: twitter

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Zbigniew "Zebe"
Kula

Upiorny świat futbolu
Czasy, gdy turnieje o tytuł Mistrza Świata miały naprawdę jakieś znaczenie, minęły bezpowrotnie. Dziś ten wielki turniej stał się czymś w rodzaju giełdy, na której można dobrze sprzedać lub też co niewykluczone, źle kupić.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: I patriotyzm, i zabawa
Mam nadzieję, że w Podłężu dojdzie do mądrego kompromisu, ponieważ okopywanie się na z góry ustalonych pozycjach nie wyjdzie na dobre żadnej ze stron konfliktu.
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Dzień Ojca
Więcej rysunków w "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.