loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Janusz Lewandowski [PO] w PE: Rząd toleruje ksenofobię i neofaszyzm na naszych ulicach
Opublikowano dnia 15.11.2017 16:41
"To co czuję, wyrażę słowami mojego rodaka, który dokonał desperackiego aktu samospalenia niedawno w centrum Warszawy. Jego słowa: wstydzę się, że muszę tłumaczyć moim zagranicznym znajomym, że Polska to nie to samo co polski rząd" - mówił podczas dzisiejszej debaty w Parlamencie Europejskim Janusz Lewandowski z Platformy Obywatelskiej.

Janusz Lewandowski, screen YT

Źródło tej debaty tkwi w polskim rządzie. Nadużycia mandatu, który był zdobyty w demokratycznych wyborach, ale pewnie ten mandat byłby słabszy ludzie wiedzieli, że głosują na szerokie rozdawnictwo pieniądza - bo to pomaga ubogim, ale zadłuża kraj - ale, że głosują również na deptanie ładu konstytucyjnego, niezawisłego sądownictwa, a także wycinanie ostatniej istniejącej puszczy na terenie Europy. Także ściganie uczestników pokojowej manifestacji, tolerowanie przejawów ksenofobii, rasizmu, neofaszyzmu na naszych ulicach


- powiedział europoseł Platformy Obywatelskiej.
 
źródło: twitter

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborcze esemesy
Mam nadzieję, że nikt, kto wysłał dzisiaj esemesa lub odbył rozmowę telefoniczną o kandydatach do samorządów nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
avatar
Resortowy
Renegat

Resortowy Renegat: Cisza wyborcza…
Od wielu lat, kiedy dostęp do sieci jest powszechny, politycy publicyści czy komentatorzy zadają sobie pytane, właśnie o ową ciszę wyborczą.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: W Pardubicach odbyło się święto polskiego żużla
Dziś cisza wyborcza - a więc będzie o sporcie. W Czechach (Pardubice) odbył się decydujący o tytule mistrza świata juniorów na żużlu trzeci turniej IMŚJ ( poprzednie w Polsce i na Łotwie). Wygrał go Polak, mistrzem został Polak, wicemistrzem tez Polak. Poniżej publikuję wywiad, którego udzieliłem na ten temat „Tygodnikowi Żużlowemu”. Rozmawiał ze mną red Radosław Zieliński.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.