loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Debata konstytucyjna: "Ochrona zdrowia w Konstytucji – prawo, czy fikcja?”
Opublikowano dnia 26.10.2017 17:14
27 października 2017 roku o godzinie 12.00 w Atheneum Gedanense Novum Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, al. Zwycięstwa 41/42 w Gdańsku odbędzie się otwarte spotkanie zatytułowane „Ochrona zdrowia w Konstytucji – prawo, czy fikcja?”

Fotolia

Spotkanie to organizowane przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Gdański Uniwersytet Medyczny będzie kolejnym wydarzeniem w ramach kampanii informacyjnej „Wspólnie o Konstytucji”, która towarzyszy zapowiedzianemu przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej referendum konsultacyjnemu w sprawie zmian w Konstytucji RP.

W debacie wezmą udział m.in.: pełnomocnik Prezydenta RP ds. referendum minister Paweł Mucha, członek Narodowej Rady Rozwoju prof. Piotr Czauderna, przewodniczący Komitetu Zdrowia Publicznego, prof. Tomasz Zdrojewski.

/ Źródło: www.solidarnosc.gda.pl

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jacek
Wrona

Jacek Wrona: Na powitanie!
Melduję się w zacnym gronie blogerów "Tysola"!! Mam nadzieje, że mój pierwszy wpis nie będzie ostatnim! :-) I szacowna redakcja nie "zbanuje" mnie ku uciesze gawiedzi a moim pohańbieniu!
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Niemiecki dziennikarz o spotkaniu Trump-Merkel: "Czerwony dywan dla dyktatora"
Borys Reitschister jest byłym korespondentem niemieckich mediów w Moskwie, a dziś jednym z najbardziej ostrych krytyków Putina, a także niemieckiej polityki wobec Rosji. 
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Rozmowy Trump-Putin i wielodniowa histeria, rozmowy Merkel-Putin i medialna cisza
Po spotkaniu prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa z prezydentem Rosji Władimirem Putinem, które odbyło się 16 lipca w stolicy Finlandii- Helsinkach w części mediów w Polsce rozpętała się wielodniowa histeria, na temat przebiegu i treści rozmów między obydwoma przywódcami.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.