loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Debata konstytucyjna: "Ochrona zdrowia w Konstytucji – prawo, czy fikcja?”
Opublikowano dnia 26.10.2017 17:14
27 października 2017 roku o godzinie 12.00 w Atheneum Gedanense Novum Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, al. Zwycięstwa 41/42 w Gdańsku odbędzie się otwarte spotkanie zatytułowane „Ochrona zdrowia w Konstytucji – prawo, czy fikcja?”

Fotolia

Spotkanie to organizowane przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Gdański Uniwersytet Medyczny będzie kolejnym wydarzeniem w ramach kampanii informacyjnej „Wspólnie o Konstytucji”, która towarzyszy zapowiedzianemu przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej referendum konsultacyjnemu w sprawie zmian w Konstytucji RP.

W debacie wezmą udział m.in.: pełnomocnik Prezydenta RP ds. referendum minister Paweł Mucha, członek Narodowej Rady Rozwoju prof. Piotr Czauderna, przewodniczący Komitetu Zdrowia Publicznego, prof. Tomasz Zdrojewski.

/ Źródło: www.solidarnosc.gda.pl

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborcze esemesy
Mam nadzieję, że nikt, kto wysłał dzisiaj esemesa lub odbył rozmowę telefoniczną o kandydatach do samorządów nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
avatar
Resortowy
Renegat

Resortowy Renegat: Cisza wyborcza…
Od wielu lat, kiedy dostęp do sieci jest powszechny, politycy publicyści czy komentatorzy zadają sobie pytane, właśnie o ową ciszę wyborczą.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: W Pardubicach odbyło się święto polskiego żużla
Dziś cisza wyborcza - a więc będzie o sporcie. W Czechach (Pardubice) odbył się decydujący o tytule mistrza świata juniorów na żużlu trzeci turniej IMŚJ ( poprzednie w Polsce i na Łotwie). Wygrał go Polak, mistrzem został Polak, wicemistrzem tez Polak. Poniżej publikuję wywiad, którego udzieliłem na ten temat „Tygodnikowi Żużlowemu”. Rozmawiał ze mną red Radosław Zieliński.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.