loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Debata konstytucyjna: "Ochrona zdrowia w Konstytucji – prawo, czy fikcja?”
Opublikowano dnia 26.10.2017 17:14
27 października 2017 roku o godzinie 12.00 w Atheneum Gedanense Novum Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, al. Zwycięstwa 41/42 w Gdańsku odbędzie się otwarte spotkanie zatytułowane „Ochrona zdrowia w Konstytucji – prawo, czy fikcja?”

Fotolia

Spotkanie to organizowane przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Gdański Uniwersytet Medyczny będzie kolejnym wydarzeniem w ramach kampanii informacyjnej „Wspólnie o Konstytucji”, która towarzyszy zapowiedzianemu przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej referendum konsultacyjnemu w sprawie zmian w Konstytucji RP.

W debacie wezmą udział m.in.: pełnomocnik Prezydenta RP ds. referendum minister Paweł Mucha, członek Narodowej Rady Rozwoju prof. Piotr Czauderna, przewodniczący Komitetu Zdrowia Publicznego, prof. Tomasz Zdrojewski.

/ Źródło: www.solidarnosc.gda.pl

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Zbigniew "Zebe"
Kula

Upiorny świat futbolu
Czasy, gdy turnieje o tytuł Mistrza Świata miały naprawdę jakieś znaczenie, minęły bezpowrotnie. Dziś ten wielki turniej stał się czymś w rodzaju giełdy, na której można dobrze sprzedać lub też co niewykluczone, źle kupić.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: I patriotyzm, i zabawa
Mam nadzieję, że w Podłężu dojdzie do mądrego kompromisu, ponieważ okopywanie się na z góry ustalonych pozycjach nie wyjdzie na dobre żadnej ze stron konfliktu.
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Dzień Ojca
Więcej rysunków w "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.