loading
Proszę czekać...
Wpadka Lecha Wałęsy na Twitterze. Pomylił Marszałka Piłsudskiego z... Walerym Sławkiem
Opublikowano dnia 26.10.2017 11:54
"Panie Ministrze Błaszczak oczekuje zdecydowanej reakcji.Jakas Szafranska,Nieznaj z twarzą Piłsudskiego.Pytam sie kim sa te osoby? .LW" - napisał były prezydent na Twitterze. "Twarz Piłsudskiego, to jednak wypada rozpoznawać" - odpowiedzieli internauci.

Lech Wałęsa, screen YT

Sęk w tym, że na zdjęciu profilowym użytkownika Twittera o nicku Adam Nieznaj nie widnieje Józef Piłsudski, ale Walery Sławek. Internauci bez litości wytknęli wpadkę prezydentowi.
 
W końcu Lech Wałęsa ponownie zabrał głos.
 

Wąsy  jak Piłsudski a skończył popełniając samobójstwo. Oni wszyscy sa podobni. Zostawili Polske w wrześniu 39 i tchórze uciekali .LW


- czytamy we wpisie.
 
źródło: twitter
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Mamy charyzmatycznego premiera
Premier zawiesił bardzo wysoko poprzeczkę w kampanii samorządowej nie tylko liderom opozycji, ale także własnemu obozowi politycznemu.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Deutschlandfunk tłumaczy dyplomatyczną zdradę Niemiec
Niedawno przyjmowany był w Berlinie (w sposób nieomal tajny) rosyjski szef sztabu, Gierasimow, człowiek objęty zakazem wjazdu do Unii, a wczoraj gościł u naszych niemieckich "przyjaciół" sam Putin. Ciekawe są komentarze niemieckich mediów mainstreamowych, które wyczuwają co prawda, że coś jest nie tak, że to wszystko wygląda na niemieckie sobiepaństwo, na - jak to oni nazywają - "Alleingang" i przytaczają nawet z pewną troską głosy zaniepokojonej zagranicy, skąd padają nawet tak śmiałe supozycje, jak "dyplomatyczna zdrada". Zawsze jednak bardzo szybko znajdują usprawiedliwienie dla owego niemieckiego "Alleingangu", wszak Angela, jak przystało na przywódczynię Europy, rozmawia z Putinem nie w imieniu Niemiec, lecz całego kontynentu.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Kanapki
Kiedy dwie kobiety przebywają blisko siebie dłuższy czas, zawsze dochodzi pomiędzy nimi do rywalizacji na jakiejś płaszczyźnie. I nieważne czy są te kobiety sobie zupełnie obce, czy też to najlepsze przyjaciółki, czy w ostateczności rodzina. I to jest po prostu faktyczny fakt.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.