loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Wpadka Lecha Wałęsy na Twitterze. Pomylił Marszałka Piłsudskiego z... Walerym Sławkiem
Opublikowano dnia 26.10.2017 11:54
"Panie Ministrze Błaszczak oczekuje zdecydowanej reakcji.Jakas Szafranska,Nieznaj z twarzą Piłsudskiego.Pytam sie kim sa te osoby? .LW" - napisał były prezydent na Twitterze. "Twarz Piłsudskiego, to jednak wypada rozpoznawać" - odpowiedzieli internauci.

Lech Wałęsa, screen YT

Sęk w tym, że na zdjęciu profilowym użytkownika Twittera o nicku Adam Nieznaj nie widnieje Józef Piłsudski, ale Walery Sławek. Internauci bez litości wytknęli wpadkę prezydentowi.
 
W końcu Lech Wałęsa ponownie zabrał głos.
 

Wąsy  jak Piłsudski a skończył popełniając samobójstwo. Oni wszyscy sa podobni. Zostawili Polske w wrześniu 39 i tchórze uciekali .LW


- czytamy we wpisie.
 
źródło: twitter
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Co łączy byłego I Sekretarza KC PZRP z dzisiejszym PSL?
Czas płynie, ustrój się zmienił, do polityki weszło od 1980 roku kilka pokoleń polityków, a w PSL (i zapewne nie tylko w tym ugrupowaniu) niechęć do poszerzania wiedzy nadal kwitnie.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Z. Kuźmiuk: Do tej pory tylko się domyślaliśmy, Pawlak mówi jak jest z mediami zagranicznymi w Polsce
Ujawnione wczoraj przez portal TVP Info fragmenty rozmowy pomiędzy Waldemarem Pawlakiem, wtedy wicepremierem i ministrem gospodarki, a jednym z najbogatszych przedsiębiorców w Polsce Michałem Sołowowem, rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące wpływu mediów o zagranicznym kapitale na polską politykę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy obronimy konstytucję przed uzurpatorami?
Od pewnego czasu wykrzykiwanie go na każdej antyrządowej demonstracji stało się znakiem wywoławczym i sztandarem totalnej opozycji wobec obecnego obozu władzy.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.