loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Obrzydliwa manipulacja WP podchwycona przed polityka PO roznieca hejt na ks. Zielińskiego
Opublikowano dnia 19.08.2017 17:32
Słowa ks. Henryka Zielińskiego, redaktora naczelnego katolickiego pisma "Idziemy" zmanipulował portal "Wirtualna Polska".
Opinię, że rozpasanie kulturowe w Barcelonie mogło przyciągnąć radykalnych muzułmanów skomentowano, iż ksiądz uważa atak w Barcelonie za karę dla jej mieszkańców.

print screen/TT
Nie przypadkiem według mnie jest to, że ten zamach miał miejsce akurat w Barcelonie, w najbardziej kosmopolitycznym mieście w Hiszpanii...
- powiedział w "Salonie Dziennikarskim" ks. Zieliński.

 
Nie chcę być posądzony tu o jakąś fobię, natomiast boję się, że (...) jednym z powodów ataków, jeśli jest nienawiść do Zachodu jako takiego, nienawiść także do chrześcijaństwa, to jest jedno, natomiast pewne obrzydzenie wręcz niektórymi nurtami kultury, subkultury zachodniej, zwłaszcza jakiejś rozwiązłości, którą niestety, jeśli mielibyśmy szukać najbardziej rozwiązłego miasta w Hiszpanii, to ja bym jednak wskazywał na Barcelonę, więc to jest dodatkowe prowokowanie. Ja nie twierdzę, że jak ktoś jest rozwiązły, to można go zabić, natomiast jest to dodatkowe prowokowanie tych, któzy są radykalnymi muzułmanami
- wyjaśnił swój punkt widzenia.

Całość do obejrzenia TUTAJ


źródło: TT, TVP 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Dekalog na szkołach
Wójt tłumaczy, że zareagował na to, jak katolicy traktowani są na Zachodzie, gdzie dyskryminuje się ich, a promuje zło moralne w postaci aborcji, eutanazji, związków homoseksualnych.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Czy Poroszenko zaryzykuje pokerowe zagranie?
Choć wybory prezydenckie na Ukrainie dopiero za 9 miesięcy, a parlamentarne jeszcze później, to wszystko wskazuje na to, że zasadnicze rozstrzygnięcia polityczne mogą mieć miejsce w najbliższych tygodniach, jeśli nie dniach.
avatar
Portal
Stoczniowy

Portal Stoczniowy: US Navy - nowy niszczyciel rakietowy typu Arleigh Burke odebrany
Marynarka wojenna Stanów Zjednoczonych US Navy odebrała nowy okręt. To niszczyciel USS Thomas Hudner, wyposażony w kierowane pociski rakietowe Tomahawk. Okręt zbudowała amerykańska stocznia General Dynamics Bath Iron Works.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.