loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Obrzydliwa manipulacja WP podchwycona przed polityka PO roznieca hejt na ks. Zielińskiego
Opublikowano dnia 19.08.2017 17:32
Słowa ks. Henryka Zielińskiego, redaktora naczelnego katolickiego pisma "Idziemy" zmanipulował portal "Wirtualna Polska".
Opinię, że rozpasanie kulturowe w Barcelonie mogło przyciągnąć radykalnych muzułmanów skomentowano, iż ksiądz uważa atak w Barcelonie za karę dla jej mieszkańców.

print screen/TT
Nie przypadkiem według mnie jest to, że ten zamach miał miejsce akurat w Barcelonie, w najbardziej kosmopolitycznym mieście w Hiszpanii...
- powiedział w "Salonie Dziennikarskim" ks. Zieliński.

 
Nie chcę być posądzony tu o jakąś fobię, natomiast boję się, że (...) jednym z powodów ataków, jeśli jest nienawiść do Zachodu jako takiego, nienawiść także do chrześcijaństwa, to jest jedno, natomiast pewne obrzydzenie wręcz niektórymi nurtami kultury, subkultury zachodniej, zwłaszcza jakiejś rozwiązłości, którą niestety, jeśli mielibyśmy szukać najbardziej rozwiązłego miasta w Hiszpanii, to ja bym jednak wskazywał na Barcelonę, więc to jest dodatkowe prowokowanie. Ja nie twierdzę, że jak ktoś jest rozwiązły, to można go zabić, natomiast jest to dodatkowe prowokowanie tych, któzy są radykalnymi muzułmanami
- wyjaśnił swój punkt widzenia.

Całość do obejrzenia TUTAJ


źródło: TT, TVP 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Adrian
Wachowiak

Wachowiak: Co Prezydent zrobił dla wyjaśnienia Smoleńska? Sakiewicz, Zybertowicz i TweetUp w Republice
Nie ustają emocje związane z rekontrukcją rządu, a w szczególności związane z odwołaniem ministra ON Antoniego Macierewicza i roli prezydenta Andrzeja Dudy w tym procesie. Wczoraj w internecie znów lekko się zagotowało. Tym razem poszło o słowa Tomasza Sakiewicza, który stwierdził, że prezydent RP jest “benficjentem” katastrofy smoleńskiej i że jako urzędująca głowa państwa nie zrobił nic dla jej wyjaśnienia.
avatar
Graf
Zero

[Grafzero vlog literacki]: "Miłość" Igancy Karpowicz - recenzja
Czym zachwyca się Salon?
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Wciąż głośno o filmie z naszą Rołzą von Thun und Soweiter, ale to nie jedyna taka produkcja
Wciąż głośno o antypolskim filmie z naszą Rołzą von Thun und Soweiter w roli głównej, ale nie jest to jedyna tego rodzaju produkcja w niemieckich państwowych mediach z ostatnich dni. I zapewniam, że bywają jeszcze bardziej wredne.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.