loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Obrzydliwa manipulacja WP podchwycona przed polityka PO roznieca hejt na ks. Zielińskiego
Opublikowano dnia 19.08.2017 17:32
Słowa ks. Henryka Zielińskiego, redaktora naczelnego katolickiego pisma "Idziemy" zmanipulował portal "Wirtualna Polska".
Opinię, że rozpasanie kulturowe w Barcelonie mogło przyciągnąć radykalnych muzułmanów skomentowano, iż ksiądz uważa atak w Barcelonie za karę dla jej mieszkańców.

print screen/TT
Nie przypadkiem według mnie jest to, że ten zamach miał miejsce akurat w Barcelonie, w najbardziej kosmopolitycznym mieście w Hiszpanii...
- powiedział w "Salonie Dziennikarskim" ks. Zieliński.

 
Nie chcę być posądzony tu o jakąś fobię, natomiast boję się, że (...) jednym z powodów ataków, jeśli jest nienawiść do Zachodu jako takiego, nienawiść także do chrześcijaństwa, to jest jedno, natomiast pewne obrzydzenie wręcz niektórymi nurtami kultury, subkultury zachodniej, zwłaszcza jakiejś rozwiązłości, którą niestety, jeśli mielibyśmy szukać najbardziej rozwiązłego miasta w Hiszpanii, to ja bym jednak wskazywał na Barcelonę, więc to jest dodatkowe prowokowanie. Ja nie twierdzę, że jak ktoś jest rozwiązły, to można go zabić, natomiast jest to dodatkowe prowokowanie tych, któzy są radykalnymi muzułmanami
- wyjaśnił swój punkt widzenia.

Całość do obejrzenia TUTAJ


źródło: TT, TVP



 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Polski żołnierz poległy w Afganistanie uwieczniony w Drodze Krzyżowej
Nową stację Drogi Krzyżowej ufundowali bliscy poległego żołnierza oraz jego koledzy z armii.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wygląda na to, że Włochy szybko nie będą miały rządu
Już mija dwa tygodnie po wyborach parlamentarnych we Włoszech i na razie żadna z trzech największych sił w nowym parlamencie oficjalnie nie zaproponowała rozpoczęcia rozmów koalicyjnych.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Gazowe ulgi dla strajkujących w 1981 roku górników
Pomoc, jaką spółka oferuje powstańcom i górnikom, jest przejawem wdzięczności wobec osób, które w walce o wolną Polskę poświęciły zdrowie i życie.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.