loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Obrzydliwa manipulacja WP podchwycona przed polityka PO roznieca hejt na ks. Zielińskiego
Opublikowano dnia 19.08.2017 17:32
Słowa ks. Henryka Zielińskiego, redaktora naczelnego katolickiego pisma "Idziemy" zmanipulował portal "Wirtualna Polska".
Opinię, że rozpasanie kulturowe w Barcelonie mogło przyciągnąć radykalnych muzułmanów skomentowano, iż ksiądz uważa atak w Barcelonie za karę dla jej mieszkańców.

print screen/TT
Nie przypadkiem według mnie jest to, że ten zamach miał miejsce akurat w Barcelonie, w najbardziej kosmopolitycznym mieście w Hiszpanii...
- powiedział w "Salonie Dziennikarskim" ks. Zieliński.

 
Nie chcę być posądzony tu o jakąś fobię, natomiast boję się, że (...) jednym z powodów ataków, jeśli jest nienawiść do Zachodu jako takiego, nienawiść także do chrześcijaństwa, to jest jedno, natomiast pewne obrzydzenie wręcz niektórymi nurtami kultury, subkultury zachodniej, zwłaszcza jakiejś rozwiązłości, którą niestety, jeśli mielibyśmy szukać najbardziej rozwiązłego miasta w Hiszpanii, to ja bym jednak wskazywał na Barcelonę, więc to jest dodatkowe prowokowanie. Ja nie twierdzę, że jak ktoś jest rozwiązły, to można go zabić, natomiast jest to dodatkowe prowokowanie tych, któzy są radykalnymi muzułmanami
- wyjaśnił swój punkt widzenia.

Całość do obejrzenia TUTAJ


źródło: TT, TVP 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Ławrow w Bośni, czyli rozgrywka o Donbas wchodzi w nową fazę
Rosyjski minister spraw zagranicznych Ławrow odwiedził stolicę Bośni i Hercegowiny Sarajewo oraz Banja Lukę, stolicę Republiki Serbskiej wchodzącej w skład tego federacyjnego kraju o najbardziej, jak piszą dziennikarze Timesa, skomplikowanym systemie rządów w Europie. Jest on spuścizną pokoju w Dayton, który kończył wojnę na Bałkanach i jednocześnie starał się zbudować kruchy modus vivendi w tym podzielonym, na kantory etniczne kraju. Wizyta jest istotna z kilku powodów, o których trzeba napisać. 
avatar
Jerzy
Bukowski

Dekalog zamiast preambuły?
Zgodnie z procedurą petycja zostanie rozpatrzona przez Komisję Praw Człowieka, Praworządności i Petycji.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Gdzie jest ojczyzna Frasyniuka?
"Dla naszego dobra, w obronie Konstytucji, niech nas skarżą do TSUE."
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.